Domácí

Pohřešovaného chlapce (11) našla ve středu ráno policie. Je v pořádku

Pohřešovaného chlapce (11) našla ve středu ráno policie. Je v pořádku
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Pohřešovaný 11letý chlapec byl ve středu ráno policisty nalezen v pořádku. Chlapec byl pohřešovaný od úterý odpoledne na území města Kladna.

Policie v žádosti o zveřejnění pátrání uvedla, že pohřešování nezletilého hocha nahlásila jeho matka v úterý ve 20:45 hodin s tím, že chlapce naposledy viděla o den dříve, tedy v pondělí 18. října v místě bydliště v Kladně. Chlapec matce sdělil, že jde za kamarádem. Ve středu ráno policie pátrání odvolala. Chlapec totiž přišel v doprovodu dospělé osoby na policejní stanici.

Pohřešovaný byl naposledy viděn v úterý ve škole a poté v odpoledních hodinách na území města Kladna. Policisté uváděli, že existuje důvodná obava, že by chlapec mohl být v ohrožení života. Pátrání proto vyhlásili v režimu Dítě v ohrožení.

Související obsah

Po nalezení policie poděkovala lidem za pomoc při pátrání a sdílení příspěvku. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz