Zajímavosti

Manželka Leoše Mareše poprvé ukázala bříško. V těhotenství září štěstím

Manželka Leoše Mareše poprvé ukázala bříško. V těhotenství září štěstím
Zdroj: Profimedia/ Leoš Mareš

Jako krásný těhotný anděl. Nově zveřejněnou fotografii Moniky Marešové na instagramu hvězdného porotce SuperStar obdivují desítky tisíc lidí. Je to vůbec poprvé, co se Monika takto veřejně fanouškům ukázala s rostoucím bříškem. Nachází se přitom už v pátém měsíci těhotenství.

Známý influencer, moderátor a porotce soutěže SuperStar Leoš Mareš zhruba před týdnem oznámil svým fanouškům radostnou novinu. S manželkou Monikou čekají prvního společného potomka.

Dítě se má narodit v březnu, pohlaví ale pár neprozradil. Leoš má už z předchozího manželství dva syny, Jakuba (15) a Matěje (11). Pro Moniku to bude první miminko. 

Mareš tento týden prostřednictvím sociálních sítí zveřejnil první fotografii své ženy s rostoucím bříškem. Je v pátém měsíci těhotenství. Okamžitě se objevilo obrovské množství reakcí a gratulací.

Související obsah

"Tak toto ! Nádherná. Neskutečně," nešetřila chválou na adresu Moniky modelka Jitka Nováčková. "No né, vážně je těhotná, vůbec jsem to nezaregistrovala, krásný těhotný anděl. Leoš musí byt v sedmém nebi. Blahopřeji a modlím se za vás oba," přidala se jedna z Marešových fanynek.

​​Monika a Leoš jsou manželé od roku 2018, kdy se vzali na zámku v Litomyšli. Diváci televize Nova mohou moderátora už několik let vídat jako porotce oblíbené pěvecké soutěže SuperStar. Není to však jeho první účinkování ve zmíněné soutěži. Už v roce 2009 se totiž objevil přímo jako moderátor úplně první sezóny Česko Slovenské Superstar.

Monika Marešová má jasno! Co Leoš v porotě SuperStar nesmí udělat? (1/2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz