Domácí

Gottovy holky dva týdny od premiéry: Ivana popsala, co jim teď dělá největší radost

Gottovy holky dva týdny od premiéry: Ivana popsala, co jim teď dělá největší radost
Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly | Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaný celovečerní film Karel si diváky získal už pár dní po zveřejnění. Po premiérovém víkendu ho zhlédlo 116 tisíc diváků, dosáhl vysokého hodnocení na Československé filmové databázi a sociální sítě plnily komentáře dojatých fanoušků, kteří už film stihli vidět. O druhém víkendu se ale sledovanost filmu propadla téměř o polovinu. Co na to říká Ivana Gottová? Dozvíte se v článku.

Dokumentární film Karel z dílny režisérky Olgy Malířové Špátové vidělo už přes 230 tisíc lidí. Po prvním víkendu si návštěvnost chválila i Ivana Gottová. "Po premiérovém víkendu má film Karel neuvěřitelných 116 tisíc diváků! Píšete mi ve vašich komentářích, které jsou opravdu překrásné, jak po skončení snímku všichni sedíte v kině až do konce titulků a poté zaznívá v sálech potlesk. To je od vás tak krásné!" napsala Ivana fanouškům na facebooku.

Za druhý víkend ale návštěvnost klesla podle serveru Kinomaniak na asi 53 tisíc diváků. Gottová však přesto hodnotí návštěvnost kladně. "Aktuálně máme 230 tisíc diváků a film se tak řadí výsledkově spolu s Bondem, Zátopkem a Prvokem k nejsilnějším snímkům po znovuotevření kin," napsala redakci TN.cz Ivana Gottová.

Související obsah

Vdova po mistrovi si pochvaluje i reakce fanoušků. "Ohlasy publika jsou intenzivní a skvělé, o čemž svědčí kromě nádherných a dojemných reakcí na sociálních sítích také hodnocení například na Československé filmové databázi. Velice nás těší, že se obecenstvu film líbí," uvedla Gottová.

Celovečerní film o Karlu Gottovi se natáčel po dobu celého jednoho roku. Tvůrci mistra zachytili nejen při vystoupeních, ale i v domáckém prostředí s jeho rodinou. Snímek tak divákům umožňuje nahlédnout do zpěvákova soukromí a přináší autentický filmový portrét jednoho z nejoblíbenějších českých zpěváků všech dob.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz