Regiony

Oslava výročí se zvrhla v bitku. Museli přijít strážníci, teď budou partneři platit

Oslava výročí může být ošemetná věc, hlavně když partneři začnou vytahovat staré křivdy. Přesně to se stalo v České Lípě. Oslavu vztahu, která se nakonec změnila v bitku, rozchod a usmiřování, musela nakonec řešit městská policie.

Dvojice spolu slavila pětileté výročí společného vztahu a šlo o okamžik, který měl v jejich myslích zůstat jen jako romantická vzpomínka. "Ta jejich oslava se zvrtla v opravdu nepříjemnou hádku. Začali asi vzpomínat na nějaké staré hříchy a začali si je vyčítat. V podstatě to rušilo celý dům," vysvětlila mluvčí českolipských strážníků Eva Vlastníková.

Vše vyvrcholilo křikem a následným rozchodem, kdy si rozzlobený muž začal stěhovat věci do svého auta a vztah chtěl ukončit. Přivolaným strážníkům se podařilo rozhádanou dvojici nakonec usmířit.

Související obsah

​"Nakonec byla partnerka ta, kdo vyvěsil bílý prapor a nabídla mu, aby u ní zůstal, protože spolu mají dvě děti," vysvětlila Vlastníková.

Dvojice teď bude muset zajít na českolipskou radnici, kde si místo gratulací k výročí vyslechne poučení o rušení nočního klidu a odejde s pokutou. Rada mluvčí strážníků byla jasná. "Buď nic neslavit, anebo si nic nevyčítat," doporučila všem partnerům.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz