Zajímavosti

WhatsApp přidal očekávanou funkci, získat ji může už každý uživatel

WhatsApp přidal očekávanou funkci, získat ji může už každý uživatel
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp má novou funkci. Nyní je možné se připojit už do probíhajících videohovorů. Dřív to nešlo, po aktualizaci k tomu stačí zmáčknout jediné tlačítko.

WhatsApp v posledních měsících přináší jednu aktualizaci za druhou. Ta poslední potěší především uživatele, kteří aplikaci využívají k hromadným videohovorům. Umožní totiž přidat se i do probíhajícího videohovoru přímo z okna skupinové konverzace.

Populární chatovací aplikace novinku představila na twitteru. Podle vývojářů nová funkce usnadní především komunikaci ve skupinách. Aktualizace už je momentálně dostupná pro všechny uživatele.

Související obsah

WhatsApp jednu novinku představil už v půlce října. Ta má umožnit větší zabezpečení zpráv a další komunikace na sociální síti, pokud si je zálohujete přes Google Drive nebo iCloud. "Žádná jiná chatovací služba na této úrovni neposkytuje podobnou úroveň bezpečí pro zálohy zpráv, médií, hlasových zpráv, videohovorů a chatů," chlubí se společnost. Podobná zabezpečení v současnosti funguje, jen pokud si zálohy ukládáte do vašeho zařízení.

Nyní si tak můžete zabezpečit zálohy pomocí vlastního hesla, nebo 64ciferný šifrovací klíč, který budete znát jenom vy. Podle Facebooku nebudou mít ani WhatsApp, ani společnosti Google a Apple, které provozují Google Drive a iCloud, možnost se do vašich záloh dostat. Nevýhodou ovšem je, že pokud zapomenete heslo nebo klíč, už se k zálohám nedostanete. Postup, jak si zálohy zabezpečit, se dozvíte v článku zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz