Zahraničí

Slovenská učitelka nadýchala téměř tři promile. Ze školky ji odvezla policie

Pořádný šok čekal rodiče dětí v mateřské škole ve slovenské obci Partizánske na jihu Trenčínského kraje. Jednu z tamních učitelek musela ze školky odvézt policie poté, co nadýchala 2,7 promile. Ředitelka si přitom jejího podivného chování všimla až po obědě, je tak možné, že učitelka pila alkohol v době, kdy se starala o děti.

Čtyřiapadesátiletá učitelka se o děti ve mateřské škole v obci Partizánske starala silně opilá, informoval portál tvnoviny.sk. Jejího podezřelého chování si všimla ředitelka školky, která ucítila alkohol. Učitelku prozradil i způsob její chůze, a když promluvila, bylo jasné, že má upito.

Ředitelka situaci začala okamžitě řešit a zavolala policii. S tou učitelka nejprve nechtěla spolupracovat a odmítala dechový test. Nakonec se ale podvolila a výsledek byl šokující. Přístroj ukázal 2,7 promile. Po čtvrt hodině nadýchala o něco méně, a to 2,33 promile.

Související obsah

​Takto vysokou hladinu alkoholu v krvi měla po několika hodinách v práci. Policie totiž ve školce zasahovala po obědě, učitelka byla v práci ale již od rána. Nikdo však nezaregistroval, jestli pila i ve třídě, když se starala o děti. Po obědě hlídala děti venku spolu s dalšími učitelkami.

Ženu si odvezla policie, skončila v cele předběžného zadržení. Strážci zákona teď vyhodnocují, zda ji obviní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz