Zahraničí

Kameramanka, kterou zastřelil Baldwin, měla syna (9). Její muž řekl, jak to zvládají

Matthew Hutchins, manžel zastřelené kameramanky Halyny Hutchinsové, se v sobotu poprvé veřejně vyjádřil k tragédii, která se stala na natáčení filmu Rust. Na twitteru připomněl, jak inspirativní jeho žena byla. S americkou televizí Fox News pak promluvil o komunikaci s hercem Alecem Baldwinem, který jeho ženu nešťastnou náhodou zastřelil.

Kameramanka Halyna Hutchinsová zemřela ve věku 42 let na natáčení filmu Rust v Novém Mexiku. Herec Alec Baldwin ji nešťastnou náhodou postřelil rekvizitou, ve které byl ostrý náboj. Poranil i režiséra filmu Joela Souzu, kterého se zraněními ošetřili v nemocnici a zanedlouho ho propustili.

Hutchinsová byla manželkou Matthewa Hutchinse, se kterým měla devítiletého syna Androse. Hutchins v sobotu poprvé od tragédie veřejně sdílel svoje pocity o neštěstí, které se na natáčení stalo. "Halyna nás inspirovala svou vášní a vizí. Její odkaz je až příliš významný na to, aby se dal shrnout do slov," popsal Hutchins na twitteru svou ženu.

Hutchins také poprosil média o respektování soukromí. "Naše ztráta je obrovská a moc prosíme, aby média respektovala naše soukromí během toho, co truchlíme," napsal Hutchins. Poděkoval také všem, kteří sdílí fotografie a příběhy ze života jeho ženy.

Související obsah

Manžel zesnulé kameramanky v sobotu sdílel několik fotografií jeho rodiny na instagramu. Na fotografiích je on, Hutchinsová a jejich devítiletý syn v restauraci. K příspěvku připojil popisek "Chybíš nám, Halyno".

Americké televizi Fox News Hutchins v pátek potvrdil, že je v kontaktu s hercem Alecem Baldwinem. "Mluvil jsem s ním a velmi nás podporuje," řekl Hutchins. Baldwin hned po tragédii uvedl, že je s rodinou zesnulé kameramanky v kontaktu a nabídl jim pomoc. Zároveň řekl, že bude s policií spolupracovat, aby se přišlo na to, jak vůbec k nešťastné události došlo.

Vyšetřovatelé v sobotu identifikovali lidi, kteří mohou za to, že Alec Baldwin dostal zbraň s ostrým nábojem. Chvíli před tragédií mu ji předala zbrojířka a asistent režie. Více jsme o tom psali tady.

Herec Alec Baldwin na natáčení nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz