Krimi

Mladou ženu našli mrtvou ve vaně. Sebevražda, tvrdil přítel, teď ho obvinili

Smrt 21leté dívky prověřují kriminalisté na jihu Čech. Podle policie ji po hádce utopil její 36letý přítel. Smrt se pak snažil zamaskovat jako sebevraždu.

21letá dívka zemřela v noci na čtvrtek 14. října. Podle policie dívku po hádce zavraždil její 36letý přítel. Důvodem hádky měla být možná nevěra. Tragédie se stala v okrese Český Krumlov.

"Muž se svůj čin pokusil maskovat jako sebevraždu své dívky, kriminalisté však při drobných nesrovnalostech zpozorněli, opakovaně se na místo činu vraceli a nakonec nashromáždili důkazy, které verzi obviněného vyvrátily," uvedl mluvčí policie Jiří Matzner. 

Související obsah

​"Muže kriminalisté zadrželi koncem minulého týdne a obvinili jej ze závažného zločinu vraždy, zároveň podali podnět na jeho vzetí do vazby," dodal mluvčí.

Muži v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce 10 až 18 let.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Píše se na Deník.cz