Zahraničí

Velké gesto smíření! Baldwina natočili s rodinou mrtvé kameramanky

Herec Alec Baldwin, který zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou, se o víkendu sešel s její rodinou. S jejím manželem Mattem a synem se i objal.

Po tragickém úmrtí kameramanky Halyny Hutchinsové, kterou nechtěně zastřelil minulý týden při natáčení filmu herec Alec Baldwin, zamířili do Nového Mexika její manžel Matt a jejich devítiletý syn. Tam se dvojice s hercem setkala.

V pátek večer se Hutchinsovi s Baldwinem zúčastnili vzpomínkového obřadu, kde byli také členové filmového štábu. V sobotu ráno pak Baldwin s Hutchinsovými posnídal.

Související obsah

​Když vyšli před hotel, tak se herec s Mattem Hutchinsem objal. Následně Baldwin objal i syna zesnulé kameramanky. "Jeho řeč těla vypovídala o zničeném muži, byl pokleslý a byla na něm znát všechna jeho léta," popsal Baldwina při setkání jeden ze svědků pro portál The New York Post.

Alec Baldwin a Hutchinsovi:

Alec Baldwin a Hutchinsovi Zdroj: Profimedia

​Baldwin zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou minulý týden ve čtvrtek při natáčení westernu Rust. Pálil z repliky zbraně, která měla obsahovat slepé náboje. Výstřel zranil také režiséra Joela Souzu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz