Zajímavosti

Polští dělníci hitem internetu. Demoliční práce nedopadla podle představ

Polští dělníci hitem internetu. Demoliční práce nedopadla podle představ
Zdroj: Getty Images

Polští dělníci se nechtěně zviditelnili. Lidé se na internetu baví záběry demolice, která před několika dny proběhla ve městě Koszalin. Úkol zněl jasně – postupně rozebrat viadukt. Ne vždy ovšem plány dopadnou podle představ.

Viadukt v polském městě Koszalin se zřítil jako domeček z karet. Práce měla probíhat postupně po etapách, demolice ale neproběhla úplně podle plánu, informoval portál Polsatnews.

Muži pomocí techniky rozebírali viadukt ve městě na severu země. Když se hydraulické kladivo bagru zabořilo do části mostu, celý viadukt se zřítil na cestu, přes kterou vedl. Ulici i cyklostezku pod mostem nechaly místní úřady okamžitě uzavřít. Policie v tu chvíli nedokázala říct, jestli padající most někoho nezabil.

Související obsah

Hasiči prohledávali sutiny i pomocí termokamer. Doposud se ale naštěstí neobjevily žádné zprávy o zraněných. Zničené je jen jedno auto, které bylo pod mostem zaparkované. O to větší výsměch tak nyní video vzbuzuje na internetu. Ze záběrů je totiž patrné, že most se opravdu rozkládal postupně. Jen rychleji, než kdokoliv čekal.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz