Zajímavosti

Polští dělníci hitem internetu. Demoliční práce nedopadla podle představ

Polští dělníci hitem internetu. Demoliční práce nedopadla podle představ
Zdroj: Getty Images

Polští dělníci se nechtěně zviditelnili. Lidé se na internetu baví záběry demolice, která před několika dny proběhla ve městě Koszalin. Úkol zněl jasně – postupně rozebrat viadukt. Ne vždy ovšem plány dopadnou podle představ.

Viadukt v polském městě Koszalin se zřítil jako domeček z karet. Práce měla probíhat postupně po etapách, demolice ale neproběhla úplně podle plánu, informoval portál Polsatnews.

Muži pomocí techniky rozebírali viadukt ve městě na severu země. Když se hydraulické kladivo bagru zabořilo do části mostu, celý viadukt se zřítil na cestu, přes kterou vedl. Ulici i cyklostezku pod mostem nechaly místní úřady okamžitě uzavřít. Policie v tu chvíli nedokázala říct, jestli padající most někoho nezabil.

Související obsah

Hasiči prohledávali sutiny i pomocí termokamer. Doposud se ale naštěstí neobjevily žádné zprávy o zraněných. Zničené je jen jedno auto, které bylo pod mostem zaparkované. O to větší výsměch tak nyní video vzbuzuje na internetu. Ze záběrů je totiž patrné, že most se opravdu rozkládal postupně. Jen rychleji, než kdokoliv čekal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz