Zábava

Inzerát na auto je hitem internetu. Tohle vás rozesměje

Inzerát na auto je hitem internetu. Tohle vás rozesměje
Zdroj: bazos.cz

"Co dneska seženeš za 40? Fabii v holotě? Vyjetou jedničkovou Ovci, do které nějaký volič SPD za půlmíč najetých kilometrů naprděl tolik plynu, že to planetu oteplilo o 2°C? Nějaký francouzský prototyp, kde pro výměnu termostatu musíš vyndat motor přes výfuk? Vem Japonca a jezdi klidně po zbytek života!" Tohle je ukázka z inzerátu, který visí na portálu Bazoš.cz a zároveň koluje po sociálních sítích. Proč? Protože je prostě originální.

Co že to v inzerátu vlastně nabízejí? Víc než 20 let staré benzínové MPV Mitsubishi Space Wagon 2,4 GDI, které má na tachometru 169 tisíc najetých kilometrů. Na prodej je za 45 000 korun. A možná by si ho na internetovém bazaru málokdo všiml, jenomže na něj upozorňuje vskutku originálně sepsaný inzerát, který už vidělo přes 160 tisíc lidí.

"Takže vážení, na prodej je ultimátní výletní transevropský expres a ty ho můžeš mít skoro za jednu výplatu. Takže bys měl jednat a neprováhat příležitost nasát tento epesní vůz," píše se v úvodu inzerátu.

A následuje několik pádných důvodů, proč "epesní vůz" koupit. "Je to MPV, podle někoho auto pro životní ztroskotance a rezignované profesionální fotry, ale to říkají jen instagramoví eunuchové, kteří by po 24 hodinách bez kondicionéru a kelímku Starbucks zdechli na choleru a jejich největší dobrodružství bylo, když jim na Cejlu ujel autobus a došla data. Podle nás je MPV super. Nahážeš do toho všecko," popisují po svém autoři inzerátu.

Zdroj: bazos.cz

​"Každý má svoje samostatné kapitánské křeslo jak Žán Luk Pikárd, takže i ten největší loser bude na chvíli zažívat pocity alfa samca. Tvoja ti může při řízení čadit bedlu, aniž bys ji musel natřikrát přerazit páteř a borci v druhé řadě si o sebe nerozmlátí palice, až se jim po druhé flaši slivky zlomí krk jak plyšovému medvědovi. No a děckám se to bude líbit nejvíc, protože můžou lítat uličkou a hrát hoňku nebo v příšeří třetí řady zkoumat pohlavní rozdíly." No nekupte to…

Související obsah

​Auto má má to najeto 169 tisíc. "Věřit nám to nemusíš a dokázat to neumíme, ale auto na to vypadá. Není to vyjetý sráč, jako většina jiných levných vozidel této kategorie. Jeli jsme s tím na 4000 km pryč, takže jsme preventivně vyměnili všecko, co hrozilo průserem, protože ve 3 ráno někde na hranicích Rumunska se Srbskem fakt nechceš v místním cikánském servisu ujednávat směnu panenství tvé sestřenice za opravu zadřené kladky na altíku," přidává prodávající další důvod ke koupi starého mitsubishi.

Související obsah

​"Nejsme chuji a jednáme na rovinu. To auto má víc jak dvacet roků, má nějaké škrábance a na zadním blatníku malý rezavý fazol - vidíš na fotce. Co víme, to povíme. Nebudeme ti vyprávět historky o gynekologovi z Belgie, který s tím jezdil jen do ordinace a vozil v tom jen arijské panny, ani ti k tomu nedáme vymyšlenou servisní knížku s razítkama z Pedra a prověřené důkazy, že doktor s tím putoval na garančky přímo do Osaky. Auto je fajn," dodávají autoři inzerátu.

A na závěr přidávají "aspoň trochu info": STK do 6/23, měnili jsme olej, brzdové desky, rozvody s vodní pumpou a řemenicu na klice. Koroze prakticky žádná. Interiér nevyvolává zvracení ani kožní problémy.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události