Zahraničí

Mladý milionář po oslavě v klubu zemřel. Nikdo neví proč

Mladý milionář po oslavě v klubu zemřel. Nikdo neví proč
Zdroj: Twitter/ Vivek Chadha

Vlastník řetězce hotelů i několika hospod Vivek Chadha v neděli zemřel. Stalo se to několik hodin poté, co slavil v londýnském klubu. Příčina smrti není jasná. Nezdálo se, že by měl nějaké zdravotní problémy.

Mladý britský milionář Vivek Chadha, který vlastnil řetězec hotelů, v neděli zemřel. Několik hodin poté, co slavil v klubu, se 33letý podnikatel zhroutil ve svém londýnském domě. Informoval o tom deník Daily Mirror.

Chadha měl blízké vazby na vládní Konzervativní stranu a vedl společnost Nine Group. Před dvěma měsíci si během oslňujícího ceremoniálu v pětihvězdičkovém hotelu vzal 29letou Stuttee Chaddhu.

"Jsem v šoku a stále se snažím zjistit, jak se to mohlo stát,“ řekla manželka milionáře. "Musím se smířit se ztrátou životní lásky. Jsem raněná a mám zlomené srdce,“ doplnila.

Související obsah

Příčina smrti zatím není jasná. Navíc se ani nezdálo, že by podnikatel měl nějaké zdravotní problémy.

Společnost Nine Group vlastní několik hotelů včetně řetězce Holiday Inn či hotel v londýnské O2 aréně. Spolupracuje také s rychlým občerstvením Pizza Hut a vlastní několik hospod.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz