Domácí

Větší prsa, delší vlasy. Miss České republiky vyzývají na instagramu k očkování

Delší nohy, hezčí pleť, bělejší zuby – to jsou podle finalistek Miss ČR "vedlejší" příznaky očkování. Touto vtipnou formou se snaží bojovat proti dezinformacím o očkování a vyzvat lidi, aby si zašli na injekci.

Oficiální profil Miss České republiky na instagramu zveřejnil video s popiskem "Finalistky Miss ČR mají po očkování trvalé následky". Finalistky soutěže vtipnou formou nabádají lidi, aby se neváhali očkovat proti covidu-19.

Navíc touto formou vyvrací dezinformace kolem vakcinace. "Holky, podívejte se! Normálně se mi po očkování prodloužily vlasy!" říká Kristýna Hýská, zatímco pohazuje blonďatými vlasy. "No a já mám po očkování takhle dlouhé nohy!" dodává Nikola Kokyová, zatímco pózuje u bazénu.

​Další tři účastnice se diví, že mají po očkování delší řasy, hezčí pleť nebo bělejší zuby. Poslední soutěžící ve videu zase poukazuje na své přednosti.

"Přijde vám, že se tohle po očkování nemůže stát? A co ty jiné zaručené zprávy? Děkujeme vám, že jste se nechali naočkovat. Možná i díky vám budeme mít 6. 11. finále i s diváky," říkají dívky v závěru videa.

Vyřazování Miss České republiky můžete sledovat už o víkendu v přímém přenosu na webu TN.cz. A o týden později se na webu TN.cz v živém vysílání dozvíte i jméno nové Miss ČR 2021.

mark, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz