Domácí

V tunelu metra byl neznámý člověk. Policie zastavila provoz

V tunelu metra byl neznámý člověk. Policie zastavila provoz
Zdroj: TV Nova

Metro C v Praze mezi stanicemi Pražského povstání a Kačerov v úterý v podvečer nejezdilo ani jedním směrem. Mohl za to neznámý člověk, který vběhl do tunelu. Na místě zasahovala policie i hasiči.

Stanici metra Pražského povstání zavřela policie. Na místě kromě policistů zasahovali i hasiči.

"V tunelu metra je neznámá osoba," řekl TN.cz asi o půl sedmé večer mluvčí pražské policie Jan Daněk. Co přesně se stalo, policie zjišťuje. "Nikoho jsme v tunelu nenašli," doplnil mluvčí o půl osmé.

Související obsah

Policie zastavila po šesté hodině provoz mezi stanicemi Pražského povstání a Kačerov. V 19:10 hodin byl provoz na trati obnoven.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz