Krimi

Pes na Rychnovsku zuřivě útočil na hocha, policie zveřejnila drsné video

Po úterním útoku psa na Rychnovsku vyšly najevo nové informace. K případu se ve středu vyjádřila policie, zveřejnila i video celého incidentu. Stav pokousaného chlapce není zatím znám.

Policie ve středu zveřejnila nové informace k případu, kdy pes pokousal jedenáctiletého chlapce. "V současné době zjišťujeme, zda se 58letý majitel psa nedopustil trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti," řekla policejní mluvčí Iva Kormošová. Policie zveřejnila také video, na které se můžete podívat pod titulkem článku.

Případ se stal v úterý odpoledne v Častolovicích na Rychnovsku. Pes se měl podhrabat z pozemku, kde žil, a desítky minut zřejmě ve stresu na rušné ulici útočil. 

Související obsah

​Po útěku pes podle informací televize Nova nejprve zaútočil na dva muže, jednoho povalil na zemi a zakousl se mu do ruky. Než dorazila na místo policejní hlídka, pětiletý pes Leo vystartoval po dítěti, které také pokousal. Záchranáři jedenáctiletého chlapce ošetřili a převezli do nemocnice. Další informace o jeho zranění kvůli jeho nízkému věku odmítli sdělit.  

Kvůli obavám z dalšího útoku policisté na psa pětkrát vystřelili. Zvíře pak kvůli zraněním a se souhlasem majitele veterinář utratil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz