Domácí

Smrt po zásahu policistů. Muž se údajně choval agresivně

Po zákroku plzeňských policistů ve středu zemřel mladý muž. Ten měl napadnout svého příbuzného, útočil prý i na hlídku. Okolnostmi případu se nyní zabývají kriminalisté.

Kolem šesté ráno se měl ve středu 27letý muž dobývat do bytu svého příbuzného v Plzni. Na místo vyrazila policejní hlídka.

"Po příjezdu policistů na místo se muž choval agresivně a následně zaútočil i na policisty. Ti, po zákonných výzvách, na které muž nereagoval, použili donucovací prostředky a muže omezili na osobní svobodě," uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová.

Související obsah

Po zákroku policistů se podle mluvčí muž nezdál zraněný. Po chvíli ale zkolaboval. Přestože mu policisté i záchranáři poskytli první pomoc, zachránit se jej nepodařilo a zemřel. Okolnostmi případu se nyní zabývají kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz