Zajímavosti

Boj o nejkrásnější Češku vrcholí. Do superfinále Miss ČR postupuje osm dívek

Už za týden bude jasné, kdo je nejkrásnější Češkou letošního roku. Do superfinále Miss České republiky 2021 se probojovalo osm dívek. Při sobotním vyřazování soutěž opustily Niki Tichotová z Prahy a Martina Hudečková z Brna.

Ze semifinále jich postoupilo celkem 12, poté jich bylo 10 a do superfinále se jich probojovalo pouze 8. Češi už příští týden budou mít jasno v tom, kdo se stane vítězkou Miss České republiky 2021. Nejprve ale muselo proběhnout ještě vyřazování, které odstartovalo v sobotu v 17:00. 

Večerem provázeli moderátoři Michal Šeda a Simona Šimková, Miss Sympatie 2020 a nová rosnička TV Nova. Během večera dvojice oznámila, že ze soutěže se rozhodla odstoupit Niki Tichotová s číslem 6. Ta v první řadě poděkovala finalistkám za krásně strávené léto. "S postupem času jsem si uvědomila, že mám jiné priority, a proto bych se chtěla ubírat jiným směrem," vysvětlila, proč Miss České republiky 2021 opouští těsně před branami superfinále.

Spolu s Niki odchází také soutěžící s číslem 5 Martina Hudečková z Brna, o jejímž vyřazení rozhodla porota i diváci.

Související obsah

​Finalistky se na velký den pečlivě připravovaly. Cílem organizátora soutěže bylo zajistit dívkám dostatečný počet workshopů a kurzů tak, aby se naučily novým dovednostem. Ty jim mají pomoci jak v jejich kariérním, modelingovém, tak osobním životě.

​V předchozích dnech tudíž absolvovaly kurzy správné výživy a správného cvičení s fitness trenérem, kurz prezentačních dovedností, kurz modelingové chůze (tzv. catwalk), kurz líčení s profesionální make-up artistkou, kurz péče o vlasy, kurz projevování se před kamerou, kurz osobnostního rozvoje či kurz etikety.

​Všechny získané zkušenosti se dívky snaží maximálně využít pro svůj další prospěch. O jejich osudu, zda budou pokračovat v plnění snu stát se Miss ČR, se rozhodovalo právě v sobotu při vyřazování. "Veřejnost může zároveň podpořit finalistky k postupu do konečné TOP 8 pomocí hlasování o titul Miss Sympatie. V okamžiku, kdy se dívky dostanou na nejvyšší příčky v hlasování o tento titul, získávají imunitu a zasloužené místo v TOP 8," upozornili organizátoři akce. Hlasování probíhá na www.miss-ceske-republiky.cz.

Dívka, která získá nejvyšší počet hlasů od veřejnosti, bude na finálovém večeru korunována titulem Miss Sympatie 2021. Superfinále Miss České republiky s korunovací nových vítězek odstartuje v sobotu 6. listopadu v 18:20 a opět ho budete moci sledovat v přímém přenosu na TN.cz.

​​Po dlouhých měsících odkladů letos v květnu proběhlo i finále soutěže krásy Miss České republiky 2020. Provázelo ho hned několik dojemných okamžiků, při kterých se ani vítězky předchozích ročníků neubránily slzám. Celým večerem provázel herec a komik Jakub Kohák.

Z hygienických důvodů se celé finále odehrávalo za zavřenými dveřmi. Diváci ale mohli sledovat celý přenos živě na TN.cz, vyhlášení vítězky pak odvysílala i TV Nova. Titul královny krásy si nakonec odnesla Jana Krojidlová (20) z Čelákovic.

Podívejte se na vyhlášení vítězek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz