Krimi

Do banky v Teplicích vtrhl muž se zbraní. Policie zveřejnila video a žádá o pomoc

Lupič se střelnou zbraní vtrhl ve středu kolem poledne do banky v Teplicích. Policie k případu zveřejnila video, na kterém je zachycen muž, kterého v souvislosti s událostí hledá.

Ve středu po půl dvanácté přijali policisté oznámení o přepadení bankovní pobočky v Teplicích v Nákladní ulici. "Neznámý pachatel, který měl být ozbrojen střelnou zbraní, donutil zaměstnance k vydání finanční hotovosti a z místa činu utekl, zraněn nikdo nebyl," uvedl mluvčí policie Daniel Vítek.

Pachatel byl podle policie zhruba 30 až 35 let starý, vysoký byl asi 175 cm a měl snědou pleť. Na sobě měl modré rifle, tmavou bundu do pasu, v obličeji byl maskován šálou, na hlavě měl černou čepici a na rukou nasazené rukavice.

Související obsah

​"V rámci prověřování okolností loupeže jsme zajistili fotografie, na kterých je zachycen neznámý muž, který by mohl kriminalistům poskytnout důležité informace k průběhu přepadení. Žádáme případné svědky, kteří se v době činu pohybovali v okolí obchodního centra Albert na ulici Nákladní a mohli by poskytnout jakékoliv informace k loupeži, případně k totožnosti muže zachyceného na fotografiích nebo k jeho pohybu nebo výskytu, aby kontaktovali policisty na nejbližší policejní služebně, případně poznatky sdělili na linku 158," dodal mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz