Krimi

Do banky v Teplicích vtrhl muž se zbraní. Policie zveřejnila video a žádá o pomoc

Lupič se střelnou zbraní vtrhl ve středu kolem poledne do banky v Teplicích. Policie k případu zveřejnila video, na kterém je zachycen muž, kterého v souvislosti s událostí hledá.

Ve středu po půl dvanácté přijali policisté oznámení o přepadení bankovní pobočky v Teplicích v Nákladní ulici. "Neznámý pachatel, který měl být ozbrojen střelnou zbraní, donutil zaměstnance k vydání finanční hotovosti a z místa činu utekl, zraněn nikdo nebyl," uvedl mluvčí policie Daniel Vítek.

Pachatel byl podle policie zhruba 30 až 35 let starý, vysoký byl asi 175 cm a měl snědou pleť. Na sobě měl modré rifle, tmavou bundu do pasu, v obličeji byl maskován šálou, na hlavě měl černou čepici a na rukou nasazené rukavice.

Související obsah

​"V rámci prověřování okolností loupeže jsme zajistili fotografie, na kterých je zachycen neznámý muž, který by mohl kriminalistům poskytnout důležité informace k průběhu přepadení. Žádáme případné svědky, kteří se v době činu pohybovali v okolí obchodního centra Albert na ulici Nákladní a mohli by poskytnout jakékoliv informace k loupeži, případně k totožnosti muže zachyceného na fotografiích nebo k jeho pohybu nebo výskytu, aby kontaktovali policisty na nejbližší policejní služebně, případně poznatky sdělili na linku 158," dodal mluvčí.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz