Zajímavosti

Svatby: Účastníci z minulé řady prozradili, jestli spolu nové páry zůstanou

Sami si vyzkoušeli, jaké to je, přijít k oltáři a říct ano někomu, koho viděli poprvé. Jak dnes vzpomínají někteří účastníci první řady sociálního experimentu Svatba na první pohled na měsíc jejich manželství? A mají nové páry podle nich větší šanci na lásku? svatb

Všichni toužili po jediném, a to najít lásku na celý život. Proto se svěřili do rukou odborníků, aby jim v pořadu Svatba na první pohled podle vědy našli ideální polovičku. "Já jsem tam přišla a viděla jsem člověka, který na první dobrou nebyl můj typ. Ale určitě psychologové věděli co dělají, tak jsem to zkusila," říká jedna z účastnic minulé řady Simona. 

Podle ní se její Radek před psychology popsal jinak, než jaký ve skutečnosti je. "Byl hodně výbušný, to bylo na mě nesnesitelné. A vyžaduju, aby byl chlap ambiciózní," vzpomíná Simona. "Já jsem takový snílek," říká oproti tomu Radek. 

Související obsah

Simona mezitím potkala i někoho, kdo by její požadavky na partnera splňoval, jenže se rozcházeli v zásadních věcech. "Neměli jsme stejnou vizi do budoucna hlavně co se týká rodiny, takže to nedopadlo," říká Simona. Takže pokud mají pánové zájem, sympatická blondýnka je stále k mání. 

Zdá se ale, že Radka nakonec našla. Skoro rok už bydlí společně s přítelkyní Klárkou, která se vzhledově Simoně nápadně podobá. "Ale už to spadlo do té reality. To jsou takové drobnosti, že třeba já někde jsem a vrátím se domů a ona neumyla nádobí, když byla celý den doma," naznačuje trable v ráji Radek.

Související obsah

Sami moc dobře vědí, že najít si cestu k někomu, koho poprvé vidíte u oltáře a prožít společně 30denní manželství, je opravdu složité. Jak by v roli diváka zhodnotili současné páry? "Za mě se k sobě páry hodí vizuálně lépe, než jsme se hodili my s Radkem," myslí si Simča.

"Přišlo mi, že se k sobě vizuálně hodí, ale vzhledem k tomu, že jsem si to zažil, tak vím, že o tom to není. Myslím, že spolu krásně komunikují, chodí a drží se za ruku. To jsem já s Natálkou nezažil," svěřuje se František z minulé řady. Svůj názor má i další z účastnic minulé řady Petra. "Některé páry mi k sobě fakt jdou. Kluci jsou tam letos dost hezcí. Podle mě je tam větší šance na úspěch, aby spolu zůstali," doplnila Petra.

Celou první řadu pořadu Svatba na první pohled najdete na portálu Voyo. Bonusová videa pak na Nova Plus.

Anna Bábovská, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz