Svatba na první pohled

Svatby: Zklamané nevěstě našli jiného. Vyjde to novému páru?

Svatby: Zklamané nevěstě našli jiného. Vyjde to novému páru?
Zdroj: TV Nova

Velký šok čekal na nevěstu Mirku v minulém díle. Její ženich svatbu odřekl. Expertům z pořadu Svatba na první pohled se ale podařilo najít jí stejného, ne-li ještě lepšího ženicha. Následovala krásná svatba, při které se příbuzní neubránili dojetí.

Experti se museli v dalším dílu romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled popasovat se složitou situací. Hledali totiž nevěstě, která zůstala na ocet, nového partnera jen tři dny před svatbou.

Na základě výsledků testů DNA a dalších vědeckých experimentů vybrali vědci pro Mirku (23) nového partnera, a to 28letého Petra, který o svém přihlášení do pořadu prozradil překvapivou věc ve videu. Šibeniční termín na přípravy na svatbu i na to, aby vše vstřebal, k tomu zjištění, jak to je v jeho případě.

Související obsah

​Příbuzní byli z páru nadšení a všichni se shodují, že jim to vydrží déle než půl roku. Podle většiny z nich také vyvolá první hádku ženich. Všechny jejich první dojmy a pocity najdete ve videu zde.

​Blízcí nevěsty prozradili také její slabé stránky (zde), jak si s nimi poradí ženich, ukážou následující díly. Zatímco u Mirky to po počátečních slzách vypadá na happy end, u Romany a Jaroslava, prvního páru, to zaskřípalo jako nikdy dřív.

"Teď je náš vztah na bodu mrazu," přiznává Romana deset dní po svatbě. "Čas ukáže, jestli spolu máme být, nebo ne. A teď ukazuje, že spíš ne," říká otevřeně rozčarovaná novomanželka.

Související obsah

​Na rozdíl od nich je u Kadriho a Andrey, páru číslo dvě, vše zalité sluncem. Na svatební cestě zažívali neskutečnou romantiku a nadále se krůček po krůčku sbližují. Již brzy je však čeká návrat do reality všedních dní.

Také pár číslo tři, Roman a Andrea, se sbližuje na svatební cestě. Během bahenní koupele to mezi nimi hodně zajiskřilo, a tak se zdá, že v jejich případě měli experti šťastnou ruku.

Pokud jste epizodu nestihli, můžete ji sledovat na portálu Voyo, kde nyní najdete už další díl. Všechna bonusová videa pak můžete zhlédnout na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Svatba na první pohled

Důležité Události

Píše se na Deník.cz