Krimi

Brutální útok na řidiče kamionu, policie hledá svědky

V Rosicích na Brněnsku došlo k brutálnímu útoku na řidiče kamionu. Toho napadl jiný řidič, který ho předtím údajně vybrzdil. Napadený skončil v nemocnici. Agresivního muže hledá policie a prosí o pomoc případné svědky.

Pan Štěpnička jel za řidičem tmavého kombíku. Ten ho měl předtím vybrzdit. "Vyjel vedle mě, bylo to tmavé BMW, on začal troubit, blikat, vlétl přede mě, takže jsem to musel zamáznout. Zastavil jsem za ním došel jsem k němu a zaklepal jsem mu na okno. Řekl jsem mu, co to mělo znamenat," popsal situaci napadený řidič Miroslav Štěpnička.

Krátké dohadování ale nakonec skončilo surovým útokem. "Otočil jsme se, že budu odcházet najednou jsem slyšel že něco zašustilo vystartovalo a pak už si pamatuji, jak už se zvedám ze země. Byl jsem napadený boxerem." dodává pan Štěpnička

Související obsah

​Pan Štěpnička skončil po několika úderech do hlavy na silnici. Útočník pak nasedl do auta a z místa ujel. Napadený řidič kamionu musel do nemocnice, a i po několika dnech má v obličeji podlitiny.

"Po dvou ranách rozdrcené kosti, přeražené mnohačetné zlomeniny kosti lebeční," popisuje pan Štěpnička svá zranění.

Případ už vyšetřují policisté, kteří po agresivním řidiči pátrají a prosí o pomoc i případné svědky. Incident se stal minulou středu v centru Rosic na Brněnsku. Kromě svědků samotného napadení by policisté rádi našli i řidiče, kteří viděli údajné předešlé vybržďování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz