Zahraničí

Dívka utajila těhotenství před rodiči. Porodila sama podle videí z internetu

Dívka utajila těhotenství před rodiči. Porodila sama podle videí z internetu
Zdroj: Getty Images

Indická dívka tajila své těhotenství před rodiči a poté sama porodila. Vše se naučila díky videím na YouTube.

Rodiče sedmnáctileté dívky nevěděli, že je těhotná. Ona pak ve svém pokoji i sama porodila, vše se o porodu přitom naučila na YouTube. Rodiče se o dítěti dozvěděli až dva dny po porodu, když slyšeli z jejího pokoje pláč. Případ se stal v jihoindickém státě Kérala.

Otcem dítěte je 21letý přítel mladé maminky. Přestože rodiče o jejich vztahu věděli a plánovali svatbu, až bude dívce osmnáct, ona se rozhodla držet těhotenství v tajnosti. Bála se, že by to mohlo vyvolat problémy mezi oběma rodinami.

Související obsah

​Podle indického zákona je sedmnáctiletá dívka nezletilá, a policie proto obvinila jejího přítele ze znásilnění.

Je až s podivem, že si po celou dobu jejího těhotenství nikdo nevšiml. Její matka má problémy se zrakem a otec zase pracuje jako noční hlídač v nemocnici, přes den tak většinou spí a dívku moc neviděl. Mladé dívce se také podařilo skrýt těhotenství volným oblečením.

Když pak přišlo na porod, i ten se rozhodla dívka zvládnout sama. "Nastudovala si vše o porodu z YouTube. Sama si přestřihla pupeční šňůru nůžkami. Vše se naučila pomocí svého mobilu přes YouTube," řekl komisař Šadží, náměstek policejní stanice v Kottakkalu pro Independent.

Mladá maminka i novorozeně jsou v pořádku a zotavují se v nemocnici.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz