Zajímavosti

Pokáč o roli otce: Kdybych mohl, tak syna i kojím

Písničkář Jan Pokorný alias Pokáč byl v úterý hostem pořadu TALK!, kde promluvil mimo jiné o svém manželství a roli otce. Do studia si s sebou vzal i ukulele, se kterým předvedl několik improvizačních veršů.

Písničkář a textař Jan Pokorný, známý pod uměleckým jménem Pokáč, zažil letos přelomový rok. V únoru se mu a jeho partnerce Elišce Klučinové narodil syn Teodor a před měsícem se s Eliškou oženil. 

Fotek jeho syna se ale fanoušci na sociálních sítích zatím nedočkají. "Nebudu je zveřejňovat, než si bude moct sám rozhodnout, co chce dávat na internet a co ne," vysvětlil svůj postoj písničkář. Podle něj je lepší, když zpěváci sdílejí fotky ze své tvorby a koncertů, než když se fotí s kočárkem.

Související obsah

​Roli otce prý miluje. "Zpívám mu, a kdybych mohl kojit, tak to dělám taky," řekl se smíchem Pokáč. Sice je často na koncertech, ale kdykoliv může, jezdí domů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pokáč (@pokacovo_instac)

Příběh Pokáčovy lásky také dokazuje, že fanynky můžou mít u svých oblíbených umělců šanci. Pokáč si totiž svou vyvolenou Elišku našel na koncertě. "Vyhlídl jsem si ji v publiku, je to vysoká sportovkyně. Dali jsme se do řeči a po třech letech jsme se vzali. Docela nám to klape," popsal vztah zpěvák.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz