Zahraničí

Moje matka mi celá léta ničila život, chci spravedlnost, zuří Britney

Moje matka mi celá léta ničila život, chci spravedlnost, zuří Britney
Zdroj: Profimedia

Populární zpěvačka Britney Spears se na sociální síti rozčilovala nad promarněnými 13 lety, kdy musela poslouchat svého opatrovníka. Celou dobu nad zpěvaččiným životem držel dohled její otec Jamie Spears, Britney však za ztracená léta viní svou matku.

Devětatřicetiletá Britney Spears v úterý v příspěvku na instagramu napadla svou matku Lynne. Podle Britney byl celý nápad s opatrovnictvím, kvůli kterému o sobě posledních 13 let nemohla rozhodovat, její matky. Upozornil na to portál BBC.

Popová hvězda v příspěvku napsala, že její otec není natolik chytrý, aby ho vůbec někdy něco takového napadlo. "Můj táta sice začal s opatrovnictvím před 13 lety, ale lidé neví, že to byla moje matka, která mu ten nápad vůbec vnukla!" psala Britney v příspěvku, který už stihla smazat.

Související obsah

Britney si znovu povzdechla nad ztracenými léty. "Nikdy už tyto roky nedostanu zpátky. Tajně mi ničila život," napsala a dodala, že už se bude jenom smát, protože má před sebou úplně nový život. Fanouškům také prozradila, že touží po spravedlnosti i přesto, že opatrovnictví už skončilo. 

Zpěvačka v příspěvku obvinila svou bývalou manažerku Lou Taylorovou, která měla podle ní vědět o všem, co se v jejím životě kvůli opatrovnictví děje. Manažerka ani matka Britney na obvinění nijak nereagovaly.

Související obsah

Opatrovnictví skončilo zhruba tři měsíce poté, co popová hvězda poprvé u soudu promluvila o tom, čím si v posledních letech procházela. Od konce letošního září už se může zpěvačka svobodně rozhodovat, jak naloží se svými financemi a celým životem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz