Zajímavosti

Roman z MasterChefa překvapil fanoušky. Oznámil radostnou novinu!

Roman z MasterChefa překvapil fanoušky. Oznámil radostnou novinu!
Zdroj: Nova.cz

Loňský vítěz kulinářské soutěže MasterChef ve středu oznámil fanouškům radostnou novinu, kterou si dlouho nechával pro sebe. Ve svých třiatřiceti letech se stal tatínkem. Na instagramu se pochlubil i fotkou miminka.

Roman Staša před rokem 3. listopadu vyhrál oblíbenou televizní kulinářskou soutěž MasterChef Česko. Divákům ani fanouškům za celou tu dobu nesděloval moc věcí ze soukromého života. To se ale změnilo. Se svými fanoušky se podělil o životní novinu.

"Dlouho jsem byl přesvědčený, že MasterChef je největší výhra v mém životě. A pak přišlo letošní září a můj názor a vlastně i celý můj život se otočil o 180 stupňů," píše kuchař na svém instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Fanoušky pod pokličku svého osobního života nechával Roman nahlédnout jen zřídkakdy. "Asi všichni víte, že soukromí mých nejbližších je pro mě svaté, a nikdy se to nezmění. Jen jsem se s vámi chtěl podělit o největší radost mého života," pokračoval v upřímném vyznání Staša.

"Seznamte se, tohle je můj syn, Samuel Staša," napsal na konec a radostnou novinu zakončil srdíčkem. Na závěr ještě poděkoval za udržení tajemství, které si nechával tak dlouho pro sebe. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz