Naše Česko

Vánoce jsou za rohem a dobrých zpráv není nikdy dost! Váš příběh nás zajímá

Televize Nova spustila projekt Těšíme se na Ježíška! Dobrých zpráv není totiž nikdy dost, zvlášť v poslední době. Stalo se ve vaší vesnici či městě něco, co vám letos udělalo radost? Napište na e-mail váš příběh a TV Nova ho odvysílá během adventu v Televizních novinách.

Těšíme se na Ježíška. Těšíte se také? "Žijeme ve složité době a už to trvá moc dlouho. Zprávy, které chodí, jsou vesměs negativní. Roste počet nakažených, stoupá inflace, zpomaluje ekonomika, kazí se počasí a jedno s druhým," vysvětluje vznik projektu moderátor TV Nova Rey Koranteng.

Proto je čas se podívat, co se kolem nás děje hezkého. "Je to spousta věcí, ale my lidé máme někdy tendenci je přehlídnout. Proto mě napadlo, aby nám lidé posílali své nápady, co se v tomto roce stalo dobrého a bylo by dobré se o to podělit s ostatními," naznačuje moderátor.

Související obsah

​Na e-mail zpravy@nova.cz (do předmětu uveďte "Vánoce") nebo na facebook do zpráv posílejte do 28. listopadu příběhy z vašich vesnic, městeček či velkých měst. "Může to být vysazený strom nebo alej, opravená cesta, kaplička, zkrátka cokoliv hezkého ve vašem okolí," říká Koranteng. 

Televize Nova váš příběh natočí a během adventu odvysílá v Televizních novinách. ​Dobrou zprávou ze svého okolí můžete inspirovat ostatní, ale také šířit přátelskou náladu. I proto vznikl projekt Těšíme se na Ježíška, protože předvánoční doba a Vánoce mají být hlavně o příjemných zážitcích a pocitech. 

Letos můžete sledovat vaše oblíbené vánoční filmy a pohádky online na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz