Domácí

Milionář Jiřiny Bohdalové: Někdy je až taková kvočna, ale přináší to benefity

Milionář Jiřiny Bohdalové: Někdy je až taková kvočna, ale přináší to benefity
Zdroj: Profimedia

Zámožný podnikatel Ľubomír Focko (66) a legendární herečka Jiřina Bohdalová (90) si spolu léta užívají dovolené, objevují se spolu i ve společnosti. Slovenský milionář žijící v Praze konečně přiznal, že jsou partnery. Ne pokaždé se ale shodnou. Focko v knize o životě hvězdy českého filmu třeba prohlásil, že je Bohdalová "někdy až taková kvočna". Prý to ale přináší několik výhod.

"Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli," řekl Focko o Bohdalové v knize Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová. Prý si dokážou povídat dlouhé hodiny o čemkoliv. Existují ale i témata, ve kterých se neshodnou.

Kromě předstírání ženského orgasmu je to třeba milionářův velký koníček. "Nerozumíme si moc v mojí druhé vášni, lovu. Je to můj současný největší koníček. Jiřinka je přece jen trochu jiná, v této věci majoritně konvenční. Moc se jí ta moje vášeň nezamlouvá, i když se jí snažím při každé příležitosti vysvětlovat, jak to my myslivci s těmi zvířaty vlastně máme, že je máme moc rádi," svěřil.

"Třeba se mi během následujících let podaří Jiřinku přesvědčit, aby také zkusila pomoci přírodě a nějakou tu škodnou picnout," doufá Focko.

Související obsah

Bohdalová se Fockovi podle jeho slov líbila vždy. Ostatně když dospíval, byla v nejlepších letech. Obdivuje na ni ale i její rodinné založení. "O rodinu se vzorně stará, někdy je až taková kvočna, ale rodina to akceptuje, přináší to i mnoho benefitů. Samozřejmě je občas nějaké pnutí, někdy naštvou oni ji, jindy ona je, ale to je asi všude stejné," usmíval se.

"Jiřinky je možná pro herectví škoda. Poznal jsem málo takových, kteří prakticky vždy dosáhnou toho, co si umanou, a to nejen v podnikání a obchodech. Doufám, že bude stále tak noblesní, přitažlivá žena, vynikající člověk a energická královna českého herectví," uzavřel Focko.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz