Domácí

Milionář popsal detaily z ložnice Bohdalové. Poprvé přiznal jejich vztah

Milionář popsal detaily z ložnice Bohdalové. Poprvé přiznal jejich vztah
Zdroj: Profimedia

Po boku legendární herečky Jiřiny Bohdalové (90) se slovenský podnikatel Ľubomír Focko (66) objevuje několik posledních roků. Teď konečně přiznal, o čem si svět showbyznysu celou dobu štěbetal. Podle milionáře tvoří pár a náramně si spolu rozumí. Focko neváhal prozradit ani pikantní podrobnosti z intimního života.

Ve společnosti je spolu vídáme teprve několik posledních let, Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko se ale znají už od roku 1994. Poprvé se potkali na oslavě 30. narozenin Jiřího Pomeje. A jak upozornil slovenský portál Plus 7 dní, milionář konečně přiznal, že s herečkou tvoří pár.

O vztahu se rozpovídal v nové knize Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová. "Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli. Těžko se to popisuje. Je to příjemný, milý a vzdělaný člověk. Skvěle vaří a můžu se s ní bavit o všem," pochvaloval si Focko.

Vzájemné sympatie prohlubovali zejména na společných dovolených. "Já jsem cestoval se svým synem a ona s vnoučaty. Byli jsme tam jako otec, máma a tři děti. Fungovali jsme jako rodina. Jenom mi občas zasahuje do výchovy. Tím mě dost štve, tak se musím držet," přiznal.

Související obsah

​Focko se má podle svých slov od Bohdalové stále co učit. Pokládá ji za nejlepší podnikatelku a vyjednávačku, prý dokáže zařídit úplně všechno.

Hádky o orgasmech

Mají spolu ale i spor, který se týká intimních dovedností. "Zatím jsme se neshodli v otázce ženského orgasmu. Nevím, nemám zkušenosti, jak v tomto oboru vynikají herečky, ale myslím, že ani ta nejlepší hvězda není schopná tento kus zahrát tak, aby to muž nepoznal. Ať si myslí, kdo chce, co chce, je to tak. Jiřinka sice tvrdí, že to dokáže zahrát každá žena, ale já jí oponuji. Musím ji o svojí pravdě nadále přesvědčovat," překvapil Focko.

Související obsah

​Patrně však zůstávají pouze u slov. "Máme se velice rádi, jsme spolu hrozně rádi, ale nehledejte v tom nic jiného. Ale jako ženská se mi líbila už odmala, byl to ten typ usměvavé, energické ženské, jaké se mi líbí," doplnil milionář tajemně.

Co se za dveřmi jejich ložnice doopravdy odehrává, vědí pouze oni dva.

Připomeňte si reportáž TV Nova k 90. narozeninám Bohdalové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz