Zajímavosti

Rozzuřený Kašpárek se vrátil do MasterChefa! Soutěžící byli v šoku

Radka Kašpárka zastupoval v posledních dílech MasterChefa Zdeněk Pohlreich. Návrat Kašpárka do kuchyně byl pro soutěžící velmi náročný. Vařili totiž v jeho michelinské restauraci, a tam jim porotce neodpustil žádnou chybu. Jeho hněv nejvíc pocítil soutěžící Paolo.

V kulinářské soutěži MasterChef v posledních třech epizodách chyběl porotce Radek Kašpárek kvůli zdravotním potížím. Zastoupil ho proto obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Ve středečním dílu se ale porotce vrátil do soutěže v plné síle. 

Návrat Kašpárka byl velkolepý. Pozval totiž soutěžící do své michelinské restaurace Field, která jako jediná v Česku už čtyřikrát obhájila michelinskou hvězdu. Preciznost a tvrdá ruka je na Kašpárkovi znát už od začátku. Ve své restauraci si na to ale potrpí ještě mnohem více než v kuchyni MasterChefa. 

Související obsah

​A to pocítili i soutěžící. Ti měli jedinečnou možnost uvařit michelinské hody pod jeho vedením. Ze všech nejvíc schytal hněv Kašpárka soutěžící Paolo. "Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval Paolo. A to ještě nevěděl, co přijde.

​Paolo se pod vedením Kašpárka v kuchyni hodně potil. Dokonce mu z obličeje kapal pot. To se samozřejmě porotci nelíbilo. "Nemůžete se tak potit u krájení pažitky. Dokud si neuklidíte ten bordel z té pažitky, je tady všude po stole," plísnil Paola Kašpárek. 

Radek Kašpárek svou výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod dle michelinských standardů, tak jídlo nedovolí servírovat. Váženými hosty restaurace byli i porotci s rodinami: Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a jako poslední povečeřela manželka samotného Radka. 

I proto trval michelinský kuchař na absolutní preciznosti. "Hej, Paolo, tak ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys**u a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte, Paolo!" vystartoval Radek Kašpárek, když si otvíral zavařovací sklenici ostrým nožem.

Související obsah

Dopadlo to tak, že Paolo svůj pokrm nemohl hostům naservírovat a půjde tak do vyřazovací výzvy. "Chod číslo čtyři nebudeme podávat. Já bych si nikdy hostům, zvláště vám, nedovolil z kuchyně pustit něco, co není stoprocentní," řekl ostatním porotcům Kašpárek.

Tento i další díly kulinářské soutěže si můžete pustit na portálu Voyo. Na Nova Plus najdete bonusová videa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Krátká zpráva

Americké tajné služby zjistily, že Rusko plánuje invazi na Ukrajinu

Rusko podle amerických tajných služeb plánuje možnou invazi na Ukrajinu, píše agentura AP. Mohlo by se tak stát už na začátku roku 2022. Do invaze by se zapojilo asi 175 000 vojáků, polovina z nich je už teď podle amerických tajných služeb rozmístěna okolo ukrajinských hranic. Cílem akce má být záruka od amerického prezidenta Joe Bidena, že Ukrajina nevstoupí do NATO. Biden se v pátek zavázal, že pro ruského prezidenta Vladimira Putina velmi ztíží jakoukoli vojenskou akci, kterou by na Ukrajině chtěl provést. "Dávám dohromady to, co si myslím, že bude nejsmysluplnější soubor iniciativ, které velmi, velmi ztíží to, co Putin plánuje udělat a čeho se lidé obávají, že by mohl udělat," řekl Biden agentuře AP.

Píše se na Deník.cz