Zajímavosti

Rozzuřený Kašpárek se vrátil do MasterChefa! Soutěžící byli v šoku

Radka Kašpárka zastupoval v posledních dílech MasterChefa Zdeněk Pohlreich. Návrat Kašpárka do kuchyně byl pro soutěžící velmi náročný. Vařili totiž v jeho michelinské restauraci, a tam jim porotce neodpustil žádnou chybu. Jeho hněv nejvíc pocítil soutěžící Paolo.

V kulinářské soutěži MasterChef v posledních třech epizodách chyběl porotce Radek Kašpárek kvůli zdravotním potížím. Zastoupil ho proto obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Ve středečním dílu se ale porotce vrátil do soutěže v plné síle. 

Návrat Kašpárka byl velkolepý. Pozval totiž soutěžící do své michelinské restaurace Field, která jako jediná v Česku už čtyřikrát obhájila michelinskou hvězdu. Preciznost a tvrdá ruka je na Kašpárkovi znát už od začátku. Ve své restauraci si na to ale potrpí ještě mnohem více než v kuchyni MasterChefa. 

Související obsah

​A to pocítili i soutěžící. Ti měli jedinečnou možnost uvařit michelinské hody pod jeho vedením. Ze všech nejvíc schytal hněv Kašpárka soutěžící Paolo. "Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval Paolo. A to ještě nevěděl, co přijde.

​Paolo se pod vedením Kašpárka v kuchyni hodně potil. Dokonce mu z obličeje kapal pot. To se samozřejmě porotci nelíbilo. "Nemůžete se tak potit u krájení pažitky. Dokud si neuklidíte ten bordel z té pažitky, je tady všude po stole," plísnil Paola Kašpárek. 

Radek Kašpárek svou výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod dle michelinských standardů, tak jídlo nedovolí servírovat. Váženými hosty restaurace byli i porotci s rodinami: Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a jako poslední povečeřela manželka samotného Radka. 

I proto trval michelinský kuchař na absolutní preciznosti. "Hej, Paolo, tak ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys**u a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte, Paolo!" vystartoval Radek Kašpárek, když si otvíral zavařovací sklenici ostrým nožem.

Související obsah

Dopadlo to tak, že Paolo svůj pokrm nemohl hostům naservírovat a půjde tak do vyřazovací výzvy. "Chod číslo čtyři nebudeme podávat. Já bych si nikdy hostům, zvláště vám, nedovolil z kuchyně pustit něco, co není stoprocentní," řekl ostatním porotcům Kašpárek.

Tento i další díly kulinářské soutěže si můžete pustit na portálu Voyo. Na Nova Plus najdete bonusová videa.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz