Zahraničí

Pravda vyšla najevo, tvrdí otec Meghan Markleové. Údajně lidem o knize lhala

Pravda vyšla najevo, tvrdí otec Meghan Markleové. Údajně lidem o knize lhala
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová údajně lhala lidem o knize Finding Freedom (Hledání svobody). Tvrdila, že s biografií nemá nic společného, to ale její bývalý tajemník vyvrací. Otec Meghan dokonce neváhal o své dceři říci, že je lhářka.

Kniha Finding Freedom se točí kolem manželského života prince Harryho a Meghan. Pár se údajně na tvorbě nepodílel, pravda je však jiná. Sdělil to web Mirror.

V říjnu 2019 zažalovala vévodkyně deník The Mail on Sunday, protože údajně porušil autorská práva. Zveřejnil totiž dopisy z knihy, které si Meghan psala se svým otcem.

Související obsah

Bývalý tajemník páru Jason Knauf u soudu ale vypověděl, že mu vévodkyně přímo napsala v e-mailu body, které může předat autorům biografie a které naopak zveřejnit nesmí. Dodal, že princ Harry navíc požadoval, aby se zatajilo to, že se on a jeho manželka podíleli na psaní knihy.

Meghan přiznala, že věděla o tom, že Knauf dal autorům materiály. U soudu se proto omlouvala. "Na žádné e-maily se svým tajemníkem jsem si tehdy nevzpomněla," dodala.

"Myslím, že lhala. Konečně vychází pravda najevo. Díky bohu za Jasona Knaufa," reagoval Meghanin otec Thomas Markle.

Související obsah

Thomas Markle dále tvrdí, že Meghan trvala na tom, aby přestal mluvit se svými dvěma staršími dětmi a že po svatbě s princem Harrym poštvala svou rodinu proti němu.

Podle vévodkyně její dva starší sourozenci o ní v minulosti nemluvili zrovna hezky. Thomas Markle si ale stojí za svým, dokud s ním Meghan nezačne mluvit, bude nadále poskytovat rozhovory médiím. "Je čas si promluvit. Jsme rodina," řekl deníku Mirror.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz