Zahraničí

Britney je definitivně volná. Soud ukončil 13leté opatrovnictví

Britney je definitivně volná. Soud ukončil 13leté opatrovnictví
Zdroj: Profimedia

Americká zpěvačka Britney Spears má velký důvod k radosti a oslavám. V pátek losangeleský soud definitivně ukončil opatrovnictví jejího otce, které trvalo 13 let. Zpěvačka je od verdiktu volná s okamžitou platnobritnestí.

Soudem nařízené opatrovnictví, na základě něhož měl Jamie Spears třináct let v moci finanční prostředky své dcery Britney, v pátek zrušila soudkyně okresního soudu v Los Angeles Brenda Pennyová, a to s okamžitou platností. Zároveň rozhodla, že u slavné zpěvačky nebude vyžadovat lékařský posudek.

S verdiktem soudu souhlasily obě strany. Poprvé od roku 2008 má tak Britney Spears svůj život plně ve svých rukou. Zpěvačka se pátečního soudního jednání podle CNN nezúčastnila.

Související obsah

Její fanoušci si ale událost nenechali ujít. Před budovou soudu se jich shromáždily stovky a po vynesení rozsudku hlasitě jásali. "Dobrý bože, miluji své fanoušky tak moc, až je to šílené. Myslím, že budu brečet celý zbytek dne. Nejlepší den ze všech," napsala na instagramu zpěvačka.

"Tvé nejlepší dny teprve přijdou," vzkázala Britney její kamarádka Paris Hilton.

V nuceném opatrovnictví byla Britney Spears od roku 2008, kdy se psychicky zhroutila a skončila v psychiatrické léčebně. Jamie Spears rozhodoval nejen o financích své dcery, ale celkově o její kariéře a důležitých osobních záležitostech, jako jsou návštěvy jejích synů nebo o tom, zda se může znovu vdát.

O jejím životě, kariéře a opatrovnictví vypráví dva celovečerní dokumenty, které nabízí portál Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz