Zajímavosti

Show Love Island už zná vítěze. Pohádkovou výhru si rozdělili Martin s Laurou

Finále nejžhavější show tohoto roku je za námi. Historicky prvními vítězi česko-slovenského Love Islandu se v neděli stali Laura s Martinem. Z vily si odnáší výhru dva miliony korun a možná i životní lásku.

Tři páry a pouze jeden vítěz. Diváci z Česka a Slovenska v neděli rozhodli o tom, kdo se jim nejvíce líbí, pomocí hlasování v aplikaci Love Island. Ve hře o dva miliony nakonec zůstaly tři páry. Pítr a Gabriela, Vilda a Nikol a Martin s Laurou.

Diváci nakonec rozhodli, že nejupřímnější láska je mezi Martinem a Laurou. Každý z nich obdržel obálku, v jedné bylo srdce, v druhé peníze. Pohádková výhra dva miliony korun připadla Martinovi. Ten měl možnost si peníze nechat, nebo se o ně rozdělit s Laurou a dokázat tak, že jim šlo o skutečnou lásku. A vybral lásku, takže peníze si rozdělili s Laurou mezi sebe. Na druhém místě skončili Pítr s Gabrielou, na třetím místě pak Nikol a Vilém.

Související obsah

​Martin s Laurou spolu byli ze všech párů nejdéle. Ve vile navíc byli oba dva od úplného začátku, takže osm týdnů. Nikdo je během pobytu ve vile nerozdělil, i když vilou prošlo celkem 23 účastníků. Už od začátku také byli jedním z divácky nejoblíbenějších párů. 

V jedinečné reality show se skupina mladých lidí ve vile na Kanárských ostrovech snažila hledat lásku svého života. Kromě toho si užívali slunce, moře a hraní her. Ve vile byli dva měsíce a za tu dobu se účastníci stihli popárovat, rozejít i pletichařit. A to vše kvůli výhře ve výši dvou milionů korun.

Související obsah

​Show Love Island je sice u konce, ale pro diváky se v tuto chvíli připravuje pořad Love Island After, který bude informovat o životě soutěžících po skončení show. Dozvědí se, jak žijí soutěžící po návratu z ostrova, s kým se stýkají a co rádi dělají v normálním životě.

Pro fanoušky Love Islandu, kteří jsou z konce show smutní, máme ještě jednu dobrou zprávu. Už teď můžete na portálu Voyo začít sledovat Love Island Austrálie. Nebo si můžete zpětně pustit všechny díly toho česko-slovenského, rovněž na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Krátká zpráva

Americké tajné služby zjistily, že Rusko plánuje invazi na Ukrajinu

Rusko podle amerických tajných služeb plánuje možnou invazi na Ukrajinu, píše agentura AP. Mohlo by se tak stát už na začátku roku 2022. Do invaze by se zapojilo asi 175 000 vojáků, polovina z nich je už teď podle amerických tajných služeb rozmístěna okolo ukrajinských hranic. Cílem akce má být záruka od amerického prezidenta Joe Bidena, že Ukrajina nevstoupí do NATO. Biden se v pátek zavázal, že pro ruského prezidenta Vladimira Putina velmi ztíží jakoukoli vojenskou akci, kterou by na Ukrajině chtěl provést. "Dávám dohromady to, co si myslím, že bude nejsmysluplnější soubor iniciativ, které velmi, velmi ztíží to, co Putin plánuje udělat a čeho se lidé obávají, že by mohl udělat," řekl Biden agentuře AP.

Píše se na Deník.cz