Krimi

Policie hledá Poláka podezřelého ze tří vražd, může být ozbrojený

Policie hledá Poláka podezřelého ze tří vražd, může být ozbrojený
Zdroj: Policie ČR

Policisté od pondělí pátrají po mezinárodně hledaném 52letém muži z Polska. Je podezřelý z vraždy svého bratra, jeho manželky a jejich 17letého syna. Může být ozbrojený, lidé se ho nemají pokoušet sami zadržet.

Na českém území se může pohybovat mezinárodně hledaný Jacek Piotr Jaworek podezřelý z trojnásobné vraždy. Polští kriminalisté požádali české kolegy o pomoc.

Muž měří přibližně 176 centimetrů, má šedé vlasy, modré oči a na pravé lopatce pěti až sedmicentimetrový přes tričko viditelný výrůstek. "Naposledy ho viděli v tmavém modrém tričku se světlým nápisem na přední straně, tmavě modrých džínových kalhotách a šedé mikině," uvedl mluvčí policejního prezidia Ondřej Moravčík.

Polská policie Jaworka podezřívá z trojnásobné vraždy bratra, jeho manželky a jejich 17letého syna v polské obci Borowce. Všechny měl zastřelit.

Související obsah

Hledaný muž může být ozbrojený a nebezpečný. "Žádáme občany, kteří mají jakékoliv informace o pobytu hledaného, ​aby se obrátili na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu," vyzval Moravčík.

"Současně vyzýváme, aby se občané hledaného nepokoušeli sami zadržet. Hledaný může mít střelnou zbraň, může se pokusit o útěk a může být agresivní," uzavřel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz