Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 18. listopadu: Dnes vás planety hodně ovlivní

Horoskop na čtvrtek 18. listopadu: Dnes vás planety hodně ovlivní
Zdroj: Getty Images

Planetární vládci vás nyní ovlivňují velkou touhou po cestování. Ale Slunce je až do večerních hodin za mrakem a ani Mars nepřispívá k hřejivé pohodě domácího krbu.

Beran

Při dnešku budete polehoučku rozvíjet s někým blízkým společnou nit v hlubších filozofických debatách a zjišťujete, že vás to náramně naplňuje. Rovněž s dětmi komunikujete na témata, která nebývají na světle tak často a inspirují nakonec vás všechny.

Býk

Faktem je, že očekáváte, že vám vaši nejbližší budou vše oplácet stejnou mincí. Jen velmi těžce se vám odpouští případná netaktnost z jejich strany. Planetární vládci vás nyní ovlivňují velkou touhou po cestování, zejména pověstný Merkur chtivý dálek.

Blíženci

Dnes vás potěší děti, mohou úspěšně zabodovat v nějaké zájmové činnosti nebo vám udělat radost svým rozvíjejícím se talentem. Už jste hovořili o možnosti výběru umělecké školy? Máte příhodnou dobu svého potomka povzbudit a podpořit, tak do toho.

Rak

Ve čtvrtek se objevuje zvýšená tendence k tomu, že budete konfrontováni s rodinnými výdaji. Neznamená to ještě, že byste měli posbírat všechna rodinná prasátka a vybrat všechny úspory z banky, ale i tak budete muset začít více plánovat do budoucna.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

V oblasti domácích záležitostí a rodiny to dnes nevypadá zrovna na procházku růžovou zahradou. Váš vládce Slunce je až do večerních hodin za mrakem a ani Mars nepřispívá k hřejivé pohodě domácího krbu. Musíte se prostě činit mnohem více vy sami.

Panna

Astrální vládci žádají, abyste sféře lásky věnovali maximální pozornost a neupřednostňovali jiné cíle. Už od ranních hodin je zažehnutý signál k neklidu a po odpoledních hodinách se vlády nad vašimi rodinnými záležitostmi ujímá i zvýšená žárlivost.

Váhy

Nový osvěžující vítr vane ze strany vašich společných koníčků s dětmi. Mars ve Štíru vás v tomto směru zásobuje energií a vitalitou a vy si bude nakonec připadat také sami jako děti, které mají rádi všechno nové a akční. Nebojte se být inovativní i v práci!

Štír

Dnes jde o věc, která vyznívala jako zapomenutá a nyní se objevuje na světle. Rovněž se může objevit dokument ohledně nějakého rodinného pozemku, který obsahuje určité nejasnosti. Budete každopádně muset plnit náročnou roli jistých Sherlocků Holmesů.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Potěší vás více porozumění od vašich blízkých, které už jste vnitřně potřebovali, abyste se cítili lépe a neměli stále pocit, že děláte něco špatně. V práci ale nepolevujte, protože váš šéf by mohl být naladěn na opačnou notu, což by nebylo dobré.

Kozoroh

Dopřát si dnes trochu odreagování udělá dobře všem, tak se neupejpejte, pokud vás někdo pozve na malou oslavu nebo nějaký klidně i větší večírek. Bavit se jednou za čas patří přece mezi možnosti, kterých byste měli určitě také jednou více využít.

Vodnář

Lákají vás cesty a rozšiřování obzorů, ale není vyloučeno, že je ještě odložíte. Holt, pro harmonii v rodině je teď lepší udělat kompromis. Vyrazit koneckonců můžete s blízkými i na nějaká zajímavá místa tady v Čechách, která vás můžou nadchnout.

Ryby

Pokud potřebujete doladit nějaké věci k rodinné oslavě, neodkládejte to na stále pozdější dobu. Protože jinak budete mít z nestíhaček potom zbytečné stresy, které neprospějí nejenom vaší psychice, ale ani vašemu zdraví. Rozmazlujte se prostě více.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz