Domácí

Byt v Praze zachvátily plameny, hasiči zachránili sedm lidí

Jeden z bytů v domě na ulici Křesomyslova v Praze 4 v úterý večer zachvátil požár. Hasiči zachránili sedm lidí a devět evakuovali. Požár se jim podařilo nakonec uhasit.

V ulici Křesomyslova v pražských Nuslích hořel v úterý večer byt, u požáru zasahovali hasiči.

"Zasahujeme u požáru bytu," potvrdil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. "Plameny jsme uhasili, nyní dohašujeme a odvětráváme," doplnil.

Související obsah

"Nemáme informace o tom, že by někdo byl zraněný," doplnil Kavka. Evakuovat museli devět lidí. Po desáté hodině večer pak hasiči spolu s policisty začali nájemníky pouštět do bytů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz