Co nás čeká

Horoskop na sobotu 20. listopadu: Venuše věští hádky

Horoskop na sobotu 20. listopadu: Venuše věští hádky
Zdroj: Getty Images

Venuše v Kozorohu věstí názorové střety, tak buďte opatrní! Věnujte se raději volnočasovým aktivitám se svými přáteli nebo kolegy. Hlavně se snažte vypustit z hlavy různé stresové myšlenky.

Beran

Ať se jedná o zimní dovolenou, nebo třeba plánování vánočních dárků, pokud vy řeknete A, váš partner odpovídá B. Hodně trpělivosti! Na druhou stranu si spolu můžete tímto způsobem opakovat abecedu. Každopádně neztrácejte pověstný smysl pro humor.

Býk

Nesmíte zanevřít na někoho z vašich blízkých, kdo se vás něčím dotknul. Pokud se budete snažit, povede se vám všechno opravdu na výbornou. Jenom nesmíte být příliš nerozhodní, to pak budete stále jenom přešlapovat na místě, což vás tedy nepotěší.

Blíženci

Znovu se setkat s lidmi, s nimiž se podílíte na krásných vzpomínkách, vám přinese vzpruhu do života. Vadou na kráse však zde může být nevole protějšku, kterému se vaše nadšení nezamlouvá. Venuše v Kozorohu věstí názorové střety, tak buďte opatrní!

Rak

Dnešní den vás znovu přesvědčí o tom, že byste se neměli za každou cenu přepínat. Je třeba myslet také někdy na sebe a nejenom na práci, na rodinu, na vašeho miláčka, na vaše čtyřnohé miláčky a pak si teprve vzpomenout, že tam někde jste také vy sami.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

Lev

Není dnes divu, že tíhnete spíše k volnočasovým aktivitám, které vám přinášejí příjemné uvolnění. S přáteli nebo pracovními kolegy je vhodné podniknout nějakou akci, jako například bowling. Hlavně se snažte vypustit z hlavy různé stresové myšlenky.

Panna

Buďte opatrní a neberte na lehkou váhu některá varování, která se vám dostanou v souvislosti s vašimi volnočasovými aktivitami. Navíc by mohl nastat nepříjemný zlom ve vaší rodině. Prostě adrenalin nemusí být za každou cenu. Padák a podobně odložte.

Váhy

Náročné požadavky na vás bude mít dnes především vaše rodina, která bude mít o trávení vašeho volného času svoje představy a vy se budete muset činit, abyste všechno zvládli na výbornou. Ale obstojíte a budete moci být velice spokojenými a šťastnými.

Štír

Nehádejte se dnes zbytečně s těmi, kteří jsou evidentně nespokojení, ale vy s jejich nespokojeností nemůžete nic dělat. Zkuste jim spíše pomoci k tomu, aby našli ve svém životě to, co je bude bavit a naplňovat, a mohli žít s větší pohodou v duši.

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

Střelec

Mohou vznikat nedorozumění související s vaší profesí a četnými kontakty, které vás určitým způsobem odvádějí od rodiny a domácích zájmů. Ubezpečte své nejbližší, že o vás určitě nepřijdou a že se situace brzy stabilizuje. Jenom musíte i pracovat.

Kozoroh

Hádky budou dnes zbytečné. Pokuste se raději dělat věci, které vás baví a které můžete dělat společně. Ať už se jedná o vaší drahou polovičku, nebo zbytek vaší rodinky, sobotní den bude především přát sbližování, nikoliv táhnutím do dílčích válek.

Vodnář

Než se pustíte do kritiky někoho, kdo vás zatím nezná, ponechte si prostor pro úpravu svého hodnocení. Nad tím, zda to tak udělá i on, sice moc nemáte, ale mohli byste mu to v případě jeho nepříjemných připomínek sdělit. Hrajte s otevřenými kartami.

Ryby

Setkání v rámci rodiny může dopadnout trochu jinak, než jste si plánovali, ale nebude to zase taková jobovka, jak se vám bude jevit. Nezapomínejte na svůj pověstný smysl pro humor a hned všechno bude mnohem lepší. Práce vás dnes spíše uklidní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz