Zahraničí

Baldwin čelí další žalobě. "Hrál ruskou ruletu," tvrdí právnička

Baldwin čelí další žalobě. "Hrál ruskou ruletu," tvrdí právnička
Zdroj: Profimedia.cz

Při natáčení filmu Rust nemusel Alec Baldwin vůbec střílet. Tvrdí to členka štábu Mamie Mitchellová, která herce ve středu zažalovala. Byl podle ní potřeba jen záběr, na kterém Baldwin sahá do pouzdra na pistoli.

Herec Alec Baldwin čelí už druhé žalobě. Podle členky štábu Mamie Mitchellové při natáčení filmu Rust vůbec ze zbraně neměl střílet. Mitchellová stála při nehodě kousek od Balwina, napsal portál BBC.com.

"Ve scénáři není nic o tom, že by měl Baldwin nebo kdokoli jiný ze zbraně vystřelit," uvedla Mitchellová v žalobě. Byl podle ní jen potřeba záběr, na kterém sahá do pouzdra na pistoli.

Mitchellová měla při natáčení na starost dodržování scénáře. Krátce po nehodě to byla právě ona, kdo zavolal záchranku.

Související obsah

"Hrál ruskou ruletu, když vypálil ze zbraně bez toho, aby ji zkontroloval, navíc v nepřítomnosti zbrojířky," tvrdí o Baldwinovi právnička Mitchellové Gloria Allredová. Chování herce a producentů bylo podle ní bezohledné.

Mitchellová požaduje kompenzace a odškodnění. Utrpěla totiž údajně vážné trauma, šok a poranění nervového systému.

Nehoda při natáčení westernu Rust se stala 21. října. Baldwin tehdy omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou a zranil režiséra Joela Souzu. Baldwina jako první žaloval člen štábu Serge Svetnoy. Ten tvrdí, že se mu kulka těsně vyhnula.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz