Krimi

Tragédie na Šluknovsku: Tříletá holčička zemřela po srážce auta s kamionem

Tragédie na Šluknovsku: Tříletá holčička zemřela po srážce auta s kamionem
Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Tříletá holčička zahynula při nehodě na Šluknovsku. Řidičku ve velmi vážném stavu převezli záchranáři vrtulníkem do Ústí nad Labem.

Čtvrtek začal na silnicích tragickou dopravní nehodou. Ta si bohužel vyžádala život tříleté holčičky. Autonehoda se stala na silnici mezi Šluknovem a Rumburkem okolo 10. hodiny dopoledne.

Řidička osobního auta se zde srazila s kamionem. Na místo přijeli záchranáři. Kvůli vážným zraněním účastníků nehody museli přivolat i vrtulník. "Vrtulník těžce zraněnou ženu převezl na traumatologii do ústecké nemocnice,"  řekl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

​Dívenka, která se ženou v autě jela, utrpěla velmi vážná a těžká zranění. "I přes veškerou snahu záchranářů a resuscitaci, holčička na místě svým zraněním bohužel podlehla," pokračoval Prokop Voleník.

Na místo rovněž dorazili policisté. Ti začali vyšetřovat, jak se celá nehoda stala. "Kvůli tomu, že je vyšetřování na začátku, policie nemůže poskytnout další informace," uvedl mluvčí policie Daniel Vítek. Policisté na místě také odkláněli dopravu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz