Zajímavosti

Český slavík 21 už v pátek večer. Podívejte se, jak probíhají přípravy

Už v pátek večer odvysílá televize Nova po čtyřleté pauze přímý přenos nejoblíbenější hudební ankety u nás – Český slavík 21. Na koho se můžete těšit a jak bude galavečer vypadat? To jsme zjišťovali přímo na zkouškách.

Přímý přenos ankety Český slavík 21 zahájí už v pátek přesně ve 20:21 ikonická znělka. V hudebním divadle Karlín slavnostní večer připravují už několik dní.

"Televize Nova se rozhodla, že přinese Slavíka zpátky, a já sem za to rád. Dělal jsem Slavíka už před lety. Novinkou tedy je, že je Slavík zpátky," uvedl režisér Pepe Majeský.

Přímý přenos moderují Ondřej Sokol a Aleš Háma a v průběhu večera vystoupí hned několik známých skupin, zpěváků a zpěvaček. "Myslím si, že je to dobře, že je zpátky. Samozřejmě nám udělalo radost, že nás pozvali k vystupování," řekl Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof.

Související obsah

Vystoupí například i Kapitán Demo s Janem Bendigem, dále Ewa Farna nebo Marek Ztracený. Farna i Ztracený jsou zároveň i kandidáty na ocenění. "Je mi ctí být ve společnosti tak šikovných zpěváků. A ať to dopadne jakkoliv, já si to prostě užiju," těší se Ztracený.

Tak nezapomeňte. Slavnostní předávání cen Český slavík 21 odvysílá televize Nova už v pátek večer po Televizních novinách.

Michal Čoudek, drz, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz