Zajímavosti

Svatby: Romana a Jarda se rozhodli zůstat spolu. Jak jsou na tom teď?

Svatby: Romana a Jarda se rozhodli zůstat spolu. Jak jsou na tom teď?
Zdroj: TV Nova

Čtvrteční díl pořadu Svatba na první pohled přinesl rozhodnutí prvních dvou páru, jestli spolu zůstanou, nebo ne. Romana s Jardou měli jasno a chtěli to zkusit. Prozradili, jak vypadá jejich vztah nyní.

Vztah Romany a Jardy byl od začátku Itálie, i tak se ale rozhodli v něm pokračovat. Ve čtvrtečním dílu pořadu Svatba na první pohled si řekli, že to spolu ještě zkusí. Od natáčení dílu, ve kterém si řekli své druhé ano, už uplynul nějaký čas, a tak v  rozhovoru na Nova Plus prozradili, jak se jim daří dnes.

Díky účasti v pořadu je lidé poznávají na ulicích. "Jenom vyjdu ven a lidi mi mávají," svěřil se Jarda. Jejich vztah byl od začátku jako na horské dráze. "Podle mě jsme dva podobní a zároveň hodně odlišní lidé," myslí si Jarda. "Nechce ustoupit ani jeden a pak chceme ustoupit oba až moc," doplňuje.

Související obsah

​"Jemu se zezačátku nelíbilo moje chování, mně se nelíbilo jeho chování," vzpomíná Romana na svatební cestu v Panamě a dodává, že ona by se chtěla do třiceti usadit a mít velký pozemek. Na to, jak se k sobě dvojice hodí podle astrologie, se podívejte ve videu zde.

Pár také prozradil, jak jsou na tom nyní. "Náš vztah má výmoly a je to takové ostřejší. Zpočátku nám vázla komunikace. Měli jsme trošku Itálii, ale pak se to uklidnilo. U nás funguje, že si to všechno fakt musíme vyříkat," popisuje vztah Romana.

​Podle ní je zajímavé, že horskou dráhu mají, i když se nevidí. "A když se nevidíme dlouho, tak jsme schopní se sežrat ve zprávách a odstřihnout jeden druhého. Ale pak jsou momenty, kdy bychom se sežrali láskou," uzavírá spokojený pár.

Jak to dopadne dalším párům, sledujte vždy ve čtvrtek večer na TV Nova nebo na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz