Zajímavosti

Svatby: Mezi páry přituhuje. Vztahová krize dosahuje vrcholu

Svatby: Mezi páry přituhuje. Vztahová krize dosahuje vrcholu
Zdroj: TV Nova

Krize, slzy a rozčarování. V devátém dílu romantického sociálního experimentu TV Nova se již krystalizují vztahy jednotlivých párů. Kdo to spolu už nezvládá?

V sociálním experimentu Svatba na první pohled jde pomalu do tuhého. Páry už spolu strávily nějaký čas za přítomnosti kamer a objevují se problémy, které budou muset dříve nebo později vyřešit. U koho je to na rozchod?

V jenom z oblíbených párů to opět zaskřípalo. Andrea Kadriho tři týdny neviděla kvůli jeho nemoci a práci v zahraničí. Andrea se za ním nyní do Švýcarska vypravila, ale návštěva nedopadla podle jejích představ. Původní idylku narušili Kadriho přátelé, kteří začali vztah páru rozebírat. 

Do Andrey se pustili tak, že se sesypala. "Cítím se ukřivděně, nikdo mě tady nechápe," řekla Andrea. Kadrimu sice bylo Andrey líto, ale byl také rád, že to Andrea slyšela i od někoho jiného, že má vyzkoušet bydlet ve Švýcarsku. Ne pro něj očividně není odpověď.

Související obsah

Romana s Jardou, kteří od začátku nebyli nejoblíbenějším párem, se oproti tomu podle odborníků celkem snaží. Vidět to bylo třeba na společné schůzce párů s Andreou a Romanem. Podívejte se na video, ve kterém Romana s Jardou prozradili pikantnosti z ložnice

Andrea a Roman již mají životní priority srovnané. Přesně vědí, co chtějí. Ale čím déle jsou spolu, tím víc to vypadá, že jim to v manželství drhne. "Za sebe musím říct, že sledovat je vedle sebe je bolestivé. Očividně se mezi nimi stalo něco fakt velkého, že nedokázali ten problém vyřešit," komentuje chování dvojice Ondřej Staněk, odborník na neverbální komunikaci.

Související obsah

​"Andrea splňovala to, co on chtěl. Říkal, že chce ženu, která bude zářit a doplňovat ho. Ale to, že Andrea je vyšší než on, jeho ego nezvládlo zpracovat," myslí si expertka Šárka Vávrová. 

​Krátce po svatbě zhoustla atmosféra také u posledního páru Katky a Davida. Na svatební cestě se David dozví o pomstě bývalé přítelkyně, který se přímo týká nejen jeho rodiny, ale také Katky. Což mělo vliv i na další průběh líbánek.

​​Sledujte pořad Svatba na první pohled na portálu Voyo, nebo každý čtvrtek ve 21:25 na TV Nova. Bonusová videa k jednotlivým párům najdete na Nova Plus

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz