Zahraničí

Jako vyměněný. Harry se v USA změnil, tvrdí odbornice na královskou rodinu

Jako vyměněný. Harry se v USA změnil, tvrdí odbornice na královskou rodinu
Zdroj: Profimedia

Princi Harrymu život v Kalifornii sedl. Podle vévodkyně Meghan Markle se mu líbí tamní počasí i životní styl a oba jsou šťastní. Podle expertky na královskou rodinu Rebeccy Englishové jde štěstí poznat na Harryho výrazu i chování.

Poté, co se princ Harry přestěhoval s vévodkyní Meghan do Kalifornie, je náhle jako vyměněný. "Očividně je šťastnější," řekla o vnukovi královny Alžběty II. expertka na královskou rodinu Rebecca Englishová pro deník Daily Mirror.

Změny si všimla i jeho manželka. "Jsme prostě šťastní," pochválila si život ve Spojených státech Markleová ve čtvrtek při rozhovoru v pořadu The Ellen Degeneres show.

Když se dvojice do USA v březnu roku 2020 stěhovala, někteří lidé z Buckinghamského paláce je obviňovali ze zrazení královské rodiny. Tvrdili, že smazávají hranici mezi celebritami a majestátem. Podle Markleové se ale v Kalifornii věnují hlavně výchově svých dvou dětí.

Související obsah

"Někdo Harrymu řekl, že mít jedno dítě je koníček, ale mít dvě už je rodičovství," řekla vévodkyně. Výchovu si podle ní Harry užívá. Sedlo mu také kalifornské počasí a tamní životní styl.

"Jen podle výrazu v jeho obličeji a jeho chování je očividně v USA o hodně šťastnější, než byl tady ve Velké Británii. Přejme mu hodně štěstí," uvedla Englishová.

V rozhovoru Meghan také prozradila, že se svým synem Archiem ráda tančí. Také si velmi užívá vaření. Během Dne díkůvzdání tedy bude už podruhé rodině připravovat krocana.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz