Domácí

Ženu srazilo auto při přecházení silnice, nehodu nepřežila

Ženu srazilo auto při přecházení silnice, nehodu nepřežila
Zdroj: Policie ČR

Policisté vyšetřují nehodu, která se stala v sobotu odpoledne v Hořicích na Jičínsku. Nedaleko autobusového nádraží osobní automobil srazil 64letou ženu. Na místě zemřela.

Neštěstí se stalo v sobotu krátce po půl páté poblíž autobusového nádraží v Hořicích. Žena zrovna přecházela silnici, když ji srazil osobní automobil.

Podle policie se nehoda stala v blízkosti přechodu pro chodce. Z předběžných závěrů vyšetřovatelů ale vyplývá, že ten seniorka nevyužila. Jít měla několik metrů za ním.

Související obsah

​Na místo okamžitě vyrazili nejen policisté, ale i hasiči a záchranáři. Ti na pomoc ženě vyslali také vrtulník. Seniorku už se ale oživit nepodařilo. "Čtyřiašedesátiletá žena přes veškerou pomoc záchranářů na místě způsobeným zraněním podlehla," oznámila krajská policejní mluvčí Iva Kormošová.

Policisté pro jistotu řidiče (48) otestovali na alkohol a drogy, výsledky byly negativní. "Přesná příčina dopravní nehody je v šetření jičínských policistů," zakončila Kormošová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz