Zajímavosti

Mladík s hrůzou zjistil, že mikrovlnku šest let používal špatně. Stává se to všem

Mladík s hrůzou zjistil, že mikrovlnku šest let používal špatně. Stává se to všem
Zdroj: Profimedia

Mikrovlnou troubu používal šest let špatně. Mladík z Velké Británie to zjistil díky populárnímu videu na sociální síti TikTok. Sám potom natočil, jak svou chybu napravuje. Stát se to přitom může úplně každému.

Jak dlouho máte doma mikrovlnku? A rozbalili jste ji pořádně? Uživatel populární sociální sítě TikTok Nick to neudělal a že je něco špatně, zjistil až po dlouhých šesti letech.

Přišel na to až díky videu, které upozorňovalo na to, že když se neodstraní ochranná fólie z ovládacích tlačítek, mikrovlnka může vybuchnout. Fanouškům pak ukázal svoji mikrovlnku a ze záběrů je zjevné, že tlačítka jsou extrémně opotřebovaná.

"To si ze mě děláš pr**l," nechápal. Jakmile nahmatal fólii a odlepil ji, trouba rázem vypadala jako nová.

Související obsah

Nickovo video vidělo už přes osm milionů lidí, má okolo 650 tisíc lajků a 2 500 komentářů. Řada uživatelů tvrdí, že odlepení fólie je první věc, kterou dělají po koupi jakéhokoliv spotřebiče. Jiní o tom vůbec neměli tušení.

"Nevěděl jsem, že by se tohle dalo udělat s mikrovlnkou. Tu svoji mám už několik let," poznamenal jeden z nich. Další se bez okolků přiznali, že fólie si na spotřebičích nechávají naschvál.

@mrelectricnick

#stitch with @meganmitchellofficial NO EFFING WAY.

♬ original sound - mrelectricnick

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz