Domácí

Tragická nehoda na Karlovarsku: Jeden z řidičů zemřel, další je zraněný

Tragická nehoda na Karlovarsku: Jeden z řidičů zemřel, další je zraněný
Záchranka. ilustrační foto. Zdroj: Jindřich Kodíček

Při nehodě tří aut u Boče na Karlovarsku zemřel v neděli večer jeden řidič. Další je zraněný. Policisté odklání provoz v obou směrech přes Smilov.

U Boče v Karlovarském kraji se srazila tři osobní auta. Při nehodě se zranili dva řidiči. Jeden z nich zraněním podlehl.

"Komunikace je zcela uzavřena," uvedli policisté na twitteru. Momentálně odklání provoz v obou směrech přes Smilov.

Související obsah

Nehoda se odehrála na silnici první třídy číslo I/13. Na místě zasahují i zdravotníci a hasiči.

"Můžu potvrdit, že jednoho z řidičů se bohužel nepodařilo zachránit, druhého odvezli se středně těžkými zraněními do nemocnice v Ústeckém kraji," řekl mluvčí záchranné služby Karlovarského kraje Radek Hes.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Krátká zpráva

Americké tajné služby zjistily, že Rusko plánuje invazi na Ukrajinu

Rusko podle amerických tajných služeb plánuje možnou invazi na Ukrajinu, píše agentura AP. Mohlo by se tak stát už na začátku roku 2022. Do invaze by se zapojilo asi 175 000 vojáků, polovina z nich je už teď podle amerických tajných služeb rozmístěna okolo ukrajinských hranic. Cílem akce má být záruka od amerického prezidenta Joe Bidena, že Ukrajina nevstoupí do NATO. Biden se v pátek zavázal, že pro ruského prezidenta Vladimira Putina velmi ztíží jakoukoli vojenskou akci, kterou by na Ukrajině chtěl provést. "Dávám dohromady to, co si myslím, že bude nejsmysluplnější soubor iniciativ, které velmi, velmi ztíží to, co Putin plánuje udělat a čeho se lidé obávají, že by mohl udělat," řekl Biden agentuře AP.

Píše se na Deník.cz