Domácí

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1. Odklízení zabralo celé odpoledne

Hromadná nehoda nákladních i osobních aut zablokovala v pondělí krátce před polednem dálnici D1 na Vysočině. Odklízení následků nehody trvalo asi do 17. hodiny, na místě se vytvořila několikakilometrová fronta.

Na dálnici D1 na 124,5 kilometru na Vysočině se v pondělí kolem 11:30 stala hromadná dopravní nehoda. Srazily se tři náklaďáky, dvě osobní auta a auto odtahové služby.

Jedno nákladní auto se převrátilo na bok. Při nehodě se ale nikdo nezranil. Podle informací TV Nova byla příčinou nehody zřejmě nepozornost.

Související obsah

Kolem tři čtvrtě na dvě měla kolona nejméně devět kilometrů. Ve čtyři hodiny odpoledne už v koloně stály jen nákladní auta. ​"Vzhledem k tomu, že se předpokládá delší doba na odstranění vozidel po dopravní nehodě, je realizováno vyvedení osobních aut, která stojí v koloně za místem nehody. Aktuálně je kolona mezi kilometry 119 a 122 bez osobních aut, pokračuje se ve vyvádění dále směrem k dopravní nehodě," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková před 13. hodinou.

Odklízení následků nehody trvalo asi do 17. hodiny, kdy mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl oznámil, že místo je již průjezdné.

Podívejte se na snímky z místa nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz