Zahraničí

Britney Spears se tvrdě pustila do rodičů. Patří za mříže, tvrdí zpěvačka

Britney Spears se tvrdě pustila do rodičů. Patří za mříže, tvrdí zpěvačka
Zdroj: Profimedia

Bývala popová princezna Britney Spears se tvrdě pustila do vlastních rodičů. Podle zpěvačky by si zasloužili skončit ve vězení za to, co jí provedli. Britney totiž nemohla roky rozhodovat o svém životě, jejím opatrovníkem byl její otec. Soud opatrovnictví zrušil teprve před pár týdny.

Britney Spears v novém videu, které přidala na instagram, řekla, že je přesvědčena, že její rodiče by "měli být ve vězení". Poslala by je tam podle svých slov za to, že byla 13 let v opatrovnictví otce.

"Vím, že je trochu trapné se podělit o skutečnosti, že jsem nikdy neměla přístup k hotovosti a nemohla jsem ani řídit své auto. Pořád mi to vrtá hlavou, každý den, když se probudím, tak přemýšlím nad tím, jak mi to mohla rodina udělat," svěřila se zpěvačka.

https://www.instagram.com/p/CWW6Dn2psO0/

Související obsah

Zpěvačka už minulý týden ze všeho obvinila matku Lynne. "Můj táta sice začal s opatrovnictvím před 13 lety, ale lidé nevědí, že to byla moje matka, která mu ten nápad vůbec vnukla!" myslí si Britney.

Opatrovnictví skončilo zhruba tři měsíce poté, co popová hvězda poprvé u soudu promluvila o tom, čím si v posledních letech procházela. Od konce letošního září už se může zpěvačka svobodně rozhodovat, jak naloží se svými financemi i životem.

Úsilí o obnovení zpěvaččiny svéprávnosti mapuje dokument Osvoboďte Britney Spears, podívat se na něj můžete na Voyo.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz