Zajímavosti

Naomi z Love Islandu o vztahu se Samem: Trávíme spolu každou vteřinu

Naomi z Love Islandu o vztahu se Samem: Trávíme spolu každou vteřinu
Zdroj: Naomi Adachi

Vilu lásky opustili Naomi a Sam kousek od finálových bran. Podle zbylých párů totiž měli nejmenší šanci na lásku. Podle fanoušků to ale rozhodně není pravda. Myslí si, že pár má potenciál. To nevylučuje ani samotná Naomi.

Hned po vypadnutí z Love Islandu se začaly sociální sítě Naomi a Sama plnit jejich společnými fotkami. "Od doby, kdy jsme vypadli z vily, jsme spolu každou vteřinu," přiznala pro TN.cz Naomi. Ve vile lásky se mezi nimi vytvořilo silné přátelské pouto. Existuje možnost, že přeroste v něco víc?

"Náš vztah se vyvíjí hezky a přirozeně. Necháváme tomu volný průběh," říká tajemně bývalá účastnice reality show. "Ten cit, ať už je jakýkoliv, je každopádně hodně silný," doplňuje. Zároveň ale dodává, že se Samem momentálně nechodí. 

Související obsah

Naomi má ale i důležitý vzkaz pro fanoušky: "Pokud máte nějaký svůj typ, tak na něj nedávejte. Jednoduše byste si mohli zavřít dveře k člověku, se kterým byste si mohli skvěle rozumět." Podle ní jsou ona a Sam 'antitypy', dobře si rozumí, ale kdyby dávali na první dojem, tak by se možná ani pořádně nepoznali.

​Na otázku, jestli je mezi nimi alespoň minimální šance na vztah, odpověděla Naomi nadějně. "Nikdy neříkám ne. Odešli jsme z vily jako pár, který měl podle ostatních nejmenší šanci na lásku. Ale to si nemyslíme, že jsme byli," uzavírá s tím, že možná právě na tom přátelství, které mají, se dá vztah postavit.

Naomi v Praze trávila čas i se Samovým dvojčetem Danielem. "Pro mě jsou oba úplně jiní jak charakterem, tak vzhledem. Co se týče vztahu, tak s Danem nic nebude. To se Samem si rozumíme trošku jinak," dodává.

Pokud vás zajímá, jak účastníci žijí po návratu z Love Islandu, sledujte Love Island After na portálu Voyo. Tam také můžete sledovat Love Island (Austrálie).

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz