Zahraničí

Šokující odhalení! Za krach manželství s Charlesem mohla nevěrná lady Diana

Šokující odhalení! Za krach manželství s Charlesem mohla nevěrná lady Diana
Zdroj: Profimedia

Nebylo žádným tajemstvím, že manželství princezny Diany a prince Charlese nebylo šťastné. Dlouhou dobu však Charles čelil obviněním, že za rozpad jejich vztahu mohl on. Nyní však vyšlo najevo, že princ nebyl prvním, kdo začal podvádět.

Psal se rok 1989, když se královský pár definitivně rozpadl a princ Charles se už netajil láskou s Camillou Parker Bowlesovou. Dlouhou dobu prince mnozí obviňovali, že za krachem vztahu s půvabnou lady Dianou mohl právě on a jeho románek.

Nyní to však vypadá, že to bylo jinak. Ve skutečnosti měla totiž jako první podvádět prince Charlese Diana. V novém dokumentu, který je věnovaný královské rodině, to tvrdí bývalý důstojník královské ochranky Allan Peters. Informaci přinesl portál The Sun.

Související obsah

"Tvrdí se, že princ z Walesu po celou dobu manželství podváděl. To však jednoznačně není tento případ. První, kdo podvedl, byla princezna," tvrdí Peters.

Podlé bývalého důstojníka teprve poté, co se princ Charles dozvěděl o románku Diany s jejím osobním strážcem Barrym Mannakeem, se znovu začal vídat s Camillou. Byl to právě Peters, který princi z Walesu řekl pravdu.

"Začal jsem si všímat, že její chování bylo neobvyklé, kdykoli jsme někde byli a byl poblíž Mannakee. Proto jsem se rozhodl s ní o tom promluvit. Prvních 20 minut to kategoricky popírala. Ale pak mi řekla, co se děje. Přiznala určitý vztah s Mannakeem," doplnil Peters.

Charles s Dianou tak po 11 letech manželství začali v roce 1992 žít odděleně a o čtyři roky později se rozvedli. V roce 1997 však Diana tragicky zahynula při autonehodě. O osm let poději, v roce 2005, se Charles oženil se svou dlouholetou milenkou Camillou Parker Bowlesovou.

Princezna Diana by letos oslavila 60. narozeniny. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz