Zajímavosti

Ve Svatbách se strhla velká hádka, týkala se sexu! Jeden pár odstoupil

Velký sociální experiment Svatba na první pohled míří do finále. Ve čtvrtečním dílu atmosféra houstne a některé páry to nevydržely. O pořádný rozruch se postarala Klára, která si na společném posezení párů nebrala servítky.

V pořadu Svatba na první pohled bylo tentokrát rušno. Kromě společné večeře párů se také jeden rozhodl svou účast v experimentu ukončit. Neobvykle dusno bylo na setkání tří párů, které mají již převážnou část manželství na zkoušku za sebou. Brzy je čeká konečné rozhodnutí, zda spolu zůstanou, nebo půjdou od sebe. Na první pohled bylo zřejmé, mezi kým to jiskří, a u koho to naopak skřípe. 

Klára totiž otevřela ožehavé téma, a to sex, i když Mirka s Petrem a Andrejka s Kadrim se sotva políbili. Klára se nechala slyšet, že oni to zkusili hned, aby věděli, jestli "to tam je, nebo není". Na Andrejce s Mirkou bylo vidět, že jim téma nebylo příjemné.

Související obsah

​​"Z Kláry je cítit životní zkušenost. Při našich rozhovorech jsme s ní hodně mluvili o tématech, jako je žena, ženství, role ženy ve vztahu, potřeba být pro muže ženou. Myslím si, že to je něco, co Mirka a Andrea zatím ještě hledají," shrnul zásadní téma u všech tří vztahů jeden z odborníků Petr Jan Křen.

​​"Tak co je mezi vámi za problém?" vystartovala Klára. "Je to intimní téma, o kterém je důležité se mezi sebou bavit. My jsme se o tom bavili a nevíme, jestli se to stane," odpovídal Kadri. Andrejka nechápala, proč to řeší. "Je to přece každého věc," snažila se změnit téma.

Na to, proč si znamení Andrejky a Kadriho nesednou, se podívejte ve videu:

"Skočil po mně a bůhví, kdy by k tomu došlo, kdyby to neudělal," řekla ke svému vztahu s Michalem Klára. Podle ní to chlapi u ostatních párů měli zkusit. Nakonec se Kadri dozvěděl překvapivou věc, že Andrejka by třeba políbit chtěla, ale on to nikdy nezkusil. Odborníci to komentovali tak, že tam už je to zkrátka hlavně o komunikaci.

Poslední pár, Katka s Davidem, se nakonec po dlouhém rozhodování rozhodli experiment ukončit. Jejich představy společného života byly natolik rozdílné, že spolu chvílemi nedokázali ani mluvit. "Jsi skvělý člověk a nevylučuju, že za 14 dní si uvědomím, že jsem udělal chybu a budu toho litovat, ale bohužel si myslím, že pro nás dva to musí skončit," řekl David.

"Byla jsem naštvaná, smutná a zklamaná, ale ze sebe. Myslím si, že na každého z nás tam někde čeká ten pravý a ta pravá. Ano, končím tento experiment," řekla Katka. A tak skončil příběh jednoho z párů. Jak se rozhodnou ostatní, zjistíte příští týden na TV Nova, nebo už nyní na portálu Voyo

Co hvězdy předpověděly Petrovi a Mirce, zjistíte ve videu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz